Skip to content

AI-indretningsdesigner · rigtige produkter

Dit rum, indrettet.Hver ting er ægte.

Send ét foto. Vores AI-designer giver dit rum nyt look og finder derefter præcis de ting, du kan købe i dit land. Vil du ændre noget? Bare sig til.

  • Første design gratis
  • Intet abonnement
  • Vægge og vinduer bliver
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedDet samme rum med en olivengrøn velour-sofa
Your photo

Hele rummet

$0

8 ting fundet

Forskellen

Andre apps giver dig et billede. Vi giver dig rummet.

…where is this sofa from?

Et pænt billede

Flot rendering. Nu kan du bruge weekenden på at lede efter en sofa, der kun findes i pixels.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

Et rum, du faktisk kan købe

Den samme rendering, plus hver ting i den: rigtige butikker, rigtige priser, én samlet pris.

Sådan virker det

Som et besøg af en designer, på under et minut.

Light

Stort vindue · blødt dagslys

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

Live, ikke en video

Se den indrette et rigtigt rum.

Det er den rigtige designer, der afspiller en optaget session, så det koster ingen en kredit.

The room

Indkøbsliste

0 ting

dine ting lander her

I alt

$0

Ændr det ved at tale

I tvivl om sofaen? Så sig det.

Hvert design er en samtale. Bed om en anden farve, et lavere budget eller noget, du allerede har. Rummet tegnes om, og indkøbslisten følger med. Hver ændring koster én kredit.

The sample room with a linen sofaDet samme rum med en olivengrøn velour-sofa

Her er Solrig minimal: 8 ting, alle kan købes.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 ting

I alt

Eksempelrum · vejledende priser

$0

“varmere aftenlys”“behold mit tæppe”“under 3.000 $”Åbn eksemplet i studiet

Shop looket

Stilarter med indkøbsliste.

Træk for at bladre. Vælg en stemning, så finder designeren de ting, der skaber den i dit rum.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Indret mit rum sådan→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Indret mit rum sådan→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Indret mit rum sådan→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Indret mit rum sådan→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Indret mit rum sådan→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Indret mit rum sådan→

Spørg som til en ven

Filtre kan ikke søge efter »som den her, bare lysere«. Det kan vi.

Beskriv, hvad du vil have, som du ville fortælle det til en ven, der har styr på møbler. Vi søger i dit lands butikker og kommer tilbage med rigtige ting, ikke lignende.

Fundet til en lys, solrig stue, med tæppet og lampen, der gør den færdig.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Eksempelrum · vejledende priser

Tre måder at gøre et rum færdigt på

En designers øje og en indkøbsliste, fra ét foto.

Et design af dit eget rum

Billedapps: yes · En indretningsarkitekt: yes

Rigtige ting at købe

Billedapps: sjældent · En indretningsarkitekt: yes

Én samlet pris at planlægge efter

Billedapps: no · En indretningsarkitekt: yes

Ændr ved at spørge

Billedapps: start forfra · En indretningsarkitekt: næste møde

Klar på

Omkring et minut

Billedapps: sekunder · En indretningsarkitekt: uger

Hvad det koster

Fra 0,80 $ pr. design

Billedapps: ofte et abonnement · En indretningsarkitekt: pr. rum eller time

Priser

Betal for rum, ikke for måneder.

1 kredit = 1 design med produkter. Dit første design er gratis. Intet fornyes.

Hvor mange rum arbejder du med?

Regn med cirka tre designs pr. rum: et første bud, en anden stil og en ændring eller to.

Passer bedst til dig

Starter

10designs

$9.99

$1.00 pr. design

Plus

20designs

$18.99

$0.95 pr. design

Studio

50designs

$44.99

$0.90 pr. design

House

100designs

$79.99

$0.80 pr. design

  • Sikker betaling via Creem
  • Moms beregnes ved betaling
  • Engangspakker, intet fornyes
  • Første design gratis

Søgning og browsing er gratis. Priser i USD.

Betalinger via Creem, vores officielle forhandler. Ved at købe accepterer du Servicevilkårene.

Dit rum, dine data

Vi spørger, før noget forlader siden.

Dit foto, kun til dit design

Det sendes til vores server og til OpenAI, vores AI-leverandør, for at læse rummet og tegne designet. Vi spørger før første gang.

Betaling via Creem

Betalinger håndteres af Creem, vores officielle forhandler. Dit kort når aldrig vores servere, og moms håndteres der.

Slet alt, når du vil

Ét klik i din konto fjerner dine rum, designs, kreditter og delingslinks fra vores servere.

Ingen e-mail for at starte

Prøv eksempelrummet uden konto. Et stille tjek fra Cloudflare holder bots ude, uden gåder.

Questions

The short answers.

Ja. Hver ting kommer fra en live produktsøgning i dit land, med butik, pris og link. Vi matcher hver enkelt med det, der er i renderingen.

Dit rum er ét foto fra at være færdigt.