
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
AI-indretningsdesigner · rigtige produkter
Send ét foto. Vores AI-designer giver dit rum nyt look og finder derefter præcis de ting, du kan købe i dit land. Vil du ændre noget? Bare sig til.







Hele rummet
$0
8 ting fundet
Forskellen

Et pænt billede
Flot rendering. Nu kan du bruge weekenden på at lede efter en sofa, der kun findes i pixels.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210Et rum, du faktisk kan købe
Den samme rendering, plus hver ting i den: rigtige butikker, rigtige priser, én samlet pris.
Sådan virker det


Light
Stort vindue · blødt dagslys


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
Live, ikke en video
Det er den rigtige designer, der afspiller en optaget session, så det koster ingen en kredit.

Indkøbsliste
0 ting
I alt
$0
Ændr det ved at tale
Hvert design er en samtale. Bed om en anden farve, et lavere budget eller noget, du allerede har. Rummet tegnes om, og indkøbslisten følger med. Hver ændring koster én kredit.


Her er Solrig minimal: 8 ting, alle kan købes.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 ting
I alt
Eksempelrum · vejledende priser
$0
Shop looket
Træk for at bladre. Vælg en stemning, så finder designeren de ting, der skaber den i dit rum.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Spørg som til en ven
Beskriv, hvad du vil have, som du ville fortælle det til en ven, der har styr på møbler. Vi søger i dit lands butikker og kommer tilbage med rigtige ting, ikke lignende.
Fundet til en lys, solrig stue, med tæppet og lampen, der gør den færdig.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Eksempelrum · vejledende priser
Tre måder at gøre et rum færdigt på
Et design af dit eget rum
Billedapps: yes · En indretningsarkitekt: yes
Rigtige ting at købe
Billedapps: sjældent · En indretningsarkitekt: yes
Én samlet pris at planlægge efter
Billedapps: no · En indretningsarkitekt: yes
Ændr ved at spørge
Billedapps: start forfra · En indretningsarkitekt: næste møde
Klar på
Omkring et minutBilledapps: sekunder · En indretningsarkitekt: uger
Hvad det koster
Fra 0,80 $ pr. designBilledapps: ofte et abonnement · En indretningsarkitekt: pr. rum eller time
Priser
1 kredit = 1 design med produkter. Dit første design er gratis. Intet fornyes.
Hvor mange rum arbejder du med?
Regn med cirka tre designs pr. rum: et første bud, en anden stil og en ændring eller to.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 pr. design
Plus
20designs
$18.99
$0.95 pr. design
Studio
50designs
$44.99
$0.90 pr. design
House
100designs
$79.99
$0.80 pr. design
Søgning og browsing er gratis. Priser i USD.
Betalinger via Creem, vores officielle forhandler. Ved at købe accepterer du Servicevilkårene.
Dit rum, dine data
Dit foto, kun til dit design
Det sendes til vores server og til OpenAI, vores AI-leverandør, for at læse rummet og tegne designet. Vi spørger før første gang.
Betaling via Creem
Betalinger håndteres af Creem, vores officielle forhandler. Dit kort når aldrig vores servere, og moms håndteres der.
Slet alt, når du vil
Ét klik i din konto fjerner dine rum, designs, kreditter og delingslinks fra vores servere.
Ingen e-mail for at starte
Prøv eksempelrummet uden konto. Et stille tjek fra Cloudflare holder bots ude, uden gåder.
Questions
Ja. Hver ting kommer fra en live produktsøgning i dit land, med butik, pris og link. Vi matcher hver enkelt med det, der er i renderingen.
