
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
Tehisintellektiga sisekujundaja · päris tooted
Saada üks foto. Meie tehisintellektiga kujundaja annab toale uue ilme ja leiab siis täpselt need esemed, mida saad oma riigis osta. Tahad midagi muuta? Ütle lihtsalt.







Kogu tuba
$0
8 eset leitud
Erinevus

Ilus pilt
Tore visualiseering. Nüüd veeda nädalavahetus diivanit otsides, mis on olemas ainult pikslites.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210Tuba, mida saad päriselt osta
Sama visualiseering koos iga esemega: päris poed, päris hinnad, üks kogusumma.
Kuidas see töötab


Light
Suur aken · pehme päevavalgus


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
Otse, mitte video
See on päris kujundaja, kes mängib salvestatud seanssi, nii et see ei maksa kellelegi krediiti.

Ostunimekiri
0 eset
Kokku
$0
Muuda rääkides
Iga kujundus on vestlus. Küsi teist värvi, väiksemat eelarvet või eset, mis sul juba on. Tuba joonistatakse uuesti ja ostunimekiri järgneb. Iga muudatus maksab ühe krediidi.


Siin on Päikeseline minimalism: 8 eset, kõik ostetavad.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 eset
Kokku
Näidistuba · ligikaudsed hinnad
$0
Osta stiil
Lohista sirvimiseks. Vali meeleolu ja kujundaja leiab esemed, mis selle sinu tuppa loovad.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Küsi nagu sõbralt
Kirjelda, mida soovid, nagu räägiksid mööblit tundvale sõbrale. Otsime sinu riigi poodidest ja tuleme tagasi päris esemetega, mitte sarnastega.
Leidsin need heledasse päikeselisse elutuppa koos vaiba ja lambiga, mis selle lõpetavad.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Näidistuba · ligikaudsed hinnad
Kolm võimalust tuba valmis saada
Sinu enda toa kujundus
Pildiäpid: yes · Sisekujundaja: yes
Päris esemed, mida osta
Pildiäpid: harva · Sisekujundaja: yes
Üks kogusumma planeerimiseks
Pildiäpid: no · Sisekujundaja: yes
Muuda küsides
Pildiäpid: alusta otsast · Sisekujundaja: järgmine kohtumine
Valmis
Umbes minutigaPildiäpid: sekunditega · Sisekujundaja: nädalatega
Hind
Alates 0,80 $ kujunduse kohtaPildiäpid: sageli tellimus · Sisekujundaja: toa või tunni kaupa
Hinnad
1 krediit = 1 kujundus koos toodetega. Esimene kujundus on tasuta. Midagi ei uuene.
Mitme toaga sa tegeled?
Arvesta umbes kolme kujundusega toa kohta: esimene pilk, teine stiil ja üks-kaks muudatust.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 kujunduse kohta
Plus
20designs
$18.99
$0.95 kujunduse kohta
Studio
50designs
$44.99
$0.90 kujunduse kohta
House
100designs
$79.99
$0.80 kujunduse kohta
Otsimine ja sirvimine on tasuta. Hinnad USD-s.
Makseid töötleb Creem, meie ametlik müüja. Ostes nõustud Teenusetingimustega.
Sinu tuba, sinu andmed
Sinu foto, ainult sinu kujunduseks
See läheb meie serverisse ja OpenAI-le, meie tehisintellekti pakkujale, et tuba lugeda ja kujundus joonistada. Küsime enne esimest korda.
Maksmine Creemi kaudu
Makseid töötleb Creem, meie ametlik müüja. Sinu kaart ei jõua kunagi meie serveritesse ja maksud arvestatakse seal.
Kustuta kõik igal ajal
Üks klõps kontol eemaldab sinu toad, kujundused, krediidid ja jagamislingid meie serveritest.
Alustamiseks pole e-posti vaja
Proovi näidistuba ilma kontota. Cloudflare'i vaikne kontroll hoiab robotid eemal, mõistatusi pole.
Questions
Jah. Iga ese tuleb otse tooteotsingust sinu riigis, koos poe, hinna ja lingiga. Sobitame iga eseme sellega, mis visualiseeringus on.
