Skip to content

Tehisintellektiga sisekujundaja · päris tooted

Sinu tuba, kujundatud.Iga ese on päris.

Saada üks foto. Meie tehisintellektiga kujundaja annab toale uue ilme ja leiab siis täpselt need esemed, mida saad oma riigis osta. Tahad midagi muuta? Ütle lihtsalt.

  • Esimene kujundus tasuta
  • Tellimust pole
  • Seinad ja aknad jäävad
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedSama tuba oliivrohelise sametdiivaniga
Your photo

Kogu tuba

$0

8 eset leitud

Erinevus

Teised äpid annavad sulle pildi. Meie anname sulle toa.

…where is this sofa from?

Ilus pilt

Tore visualiseering. Nüüd veeda nädalavahetus diivanit otsides, mis on olemas ainult pikslites.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

Tuba, mida saad päriselt osta

Sama visualiseering koos iga esemega: päris poed, päris hinnad, üks kogusumma.

Kuidas see töötab

Nagu kujundaja külaskäik, vähem kui minutiga.

Light

Suur aken · pehme päevavalgus

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

Otse, mitte video

Vaata, kuidas see päris tuba kujundab.

See on päris kujundaja, kes mängib salvestatud seanssi, nii et see ei maksa kellelegi krediiti.

The room

Ostunimekiri

0 eset

sinu esemed ilmuvad siia

Kokku

$0

Muuda rääkides

Pole diivanis kindel? Ütle lihtsalt.

Iga kujundus on vestlus. Küsi teist värvi, väiksemat eelarvet või eset, mis sul juba on. Tuba joonistatakse uuesti ja ostunimekiri järgneb. Iga muudatus maksab ühe krediidi.

The sample room with a linen sofaSama tuba oliivrohelise sametdiivaniga

Siin on Päikeseline minimalism: 8 eset, kõik ostetavad.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 eset

Kokku

Näidistuba · ligikaudsed hinnad

$0

“soojem õhtuvalgus”“jäta mu vaip alles”“alla 3000 $”Ava näidis stuudios

Osta stiil

Stiilid koos ostunimekirjaga.

Lohista sirvimiseks. Vali meeleolu ja kujundaja leiab esemed, mis selle sinu tuppa loovad.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Kujunda mu tuba nii→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Kujunda mu tuba nii→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Kujunda mu tuba nii→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Kujunda mu tuba nii→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Kujunda mu tuba nii→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Kujunda mu tuba nii→

Küsi nagu sõbralt

Filtrid ei oska otsida „selline, aga heledam“. Meie oskame.

Kirjelda, mida soovid, nagu räägiksid mööblit tundvale sõbrale. Otsime sinu riigi poodidest ja tuleme tagasi päris esemetega, mitte sarnastega.

Leidsin need heledasse päikeselisse elutuppa koos vaiba ja lambiga, mis selle lõpetavad.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Näidistuba · ligikaudsed hinnad

Kolm võimalust tuba valmis saada

Kujundaja silm ja ostunimekiri, ühest fotost.

Sinu enda toa kujundus

Pildiäpid: yes · Sisekujundaja: yes

Päris esemed, mida osta

Pildiäpid: harva · Sisekujundaja: yes

Üks kogusumma planeerimiseks

Pildiäpid: no · Sisekujundaja: yes

Muuda küsides

Pildiäpid: alusta otsast · Sisekujundaja: järgmine kohtumine

Valmis

Umbes minutiga

Pildiäpid: sekunditega · Sisekujundaja: nädalatega

Hind

Alates 0,80 $ kujunduse kohta

Pildiäpid: sageli tellimus · Sisekujundaja: toa või tunni kaupa

Hinnad

Maksa tubade, mitte kuude eest.

1 krediit = 1 kujundus koos toodetega. Esimene kujundus on tasuta. Midagi ei uuene.

Mitme toaga sa tegeled?

Arvesta umbes kolme kujundusega toa kohta: esimene pilk, teine stiil ja üks-kaks muudatust.

Sobib sulle kõige paremini

Starter

10designs

$9.99

$1.00 kujunduse kohta

Plus

20designs

$18.99

$0.95 kujunduse kohta

Studio

50designs

$44.99

$0.90 kujunduse kohta

House

100designs

$79.99

$0.80 kujunduse kohta

  • Turvaline makse Creemi kaudu
  • Maksud arvestatakse kassas
  • Ühekordsed paketid, midagi ei uuene
  • Esimene kujundus tasuta

Otsimine ja sirvimine on tasuta. Hinnad USD-s.

Makseid töötleb Creem, meie ametlik müüja. Ostes nõustud Teenusetingimustega.

Sinu tuba, sinu andmed

Küsime enne, kui midagi lehelt lahkub.

Sinu foto, ainult sinu kujunduseks

See läheb meie serverisse ja OpenAI-le, meie tehisintellekti pakkujale, et tuba lugeda ja kujundus joonistada. Küsime enne esimest korda.

Maksmine Creemi kaudu

Makseid töötleb Creem, meie ametlik müüja. Sinu kaart ei jõua kunagi meie serveritesse ja maksud arvestatakse seal.

Kustuta kõik igal ajal

Üks klõps kontol eemaldab sinu toad, kujundused, krediidid ja jagamislingid meie serveritest.

Alustamiseks pole e-posti vaja

Proovi näidistuba ilma kontota. Cloudflare'i vaikne kontroll hoiab robotid eemal, mõistatusi pole.

Questions

The short answers.

Jah. Iga ese tuleb otse tooteotsingust sinu riigis, koos poe, hinna ja lingiga. Sobitame iga eseme sellega, mis visualiseeringus on.

Sinu tuba on ühe foto kaugusel valmimisest.