Skip to content

Tekoälysisustaja · oikeita tuotteita

Huoneesi, suunniteltuna.Jokainen esine aito.

Lähetä yksi kuva. Tekoälysuunnittelijamme sisustaa huoneesi uudelleen ja etsii sitten juuri ne tuotteet, jotka voit ostaa omasta maastasi. Haluatko muuttaa jotain? Sano vain.

  • Ensimmäinen suunnitelma ilmaiseksi
  • Ei tilausta
  • Seinät ja ikkunat pysyvät
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedSama huone oliivinvihreällä samettisohvalla
Your photo

Koko huone

$0

8 tuotetta löytyi

Ero

Muut sovellukset antavat kuvan. Me annamme huoneen.

…where is this sofa from?

Kaunis kuva

Upea renderöinti. Nyt voit viettää viikonlopun etsien sohvaa, joka on olemassa vain pikseleinä.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

Huone, jonka voi oikeasti ostaa

Sama renderöinti ja jokainen sen esine: oikeat kaupat, oikeat hinnat, yksi summa.

Näin se toimii

Kuin sisustajan käynti, alle minuutissa.

Light

Iso ikkuna · pehmeä päivänvalo

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

Livenä, ei video

Katso, kun se sisustaa oikean huoneen.

Tämä on oikea suunnittelija toistamassa tallennettua istuntoa, joten se ei maksa keneltäkään krediittiä.

The room

Ostoslista

0 esinettä

esineesi tulevat tähän

Yhteensä

$0

Muuta puhumalla

Epävarma sohvasta? Sano se vain.

Jokainen suunnitelma on keskustelu. Pyydä toista väriä, pienempää budjettia tai jo omistamaasi esinettä. Huone piirretään uudelleen ja ostoslista seuraa mukana. Jokainen muutos maksaa yhden krediitin.

The sample room with a linen sofaSama huone oliivinvihreällä samettisohvalla

Tässä Aurinkoinen minimal: 8 esinettä, kaikki ostettavissa.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 esinettä

Yhteensä

Mallihuone · suuntaa-antavat hinnat

$0

“lämpimämpi iltavalo”“pidä mattoni”“alle 3 000 $”Avaa malli studiossa

Osta tyyli

Tyylejä ostoslistan kera.

Selaa vetämällä. Valitse tunnelma, niin suunnittelija löytää esineet, jotka luovat sen sinun huoneeseesi.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Sisusta huoneeni näin→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Sisusta huoneeni näin→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Sisusta huoneeni näin→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Sisusta huoneeni näin→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Sisusta huoneeni näin→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Sisusta huoneeni näin→

Kysy kuin ystävältä

Suodattimet eivät osaa hakea ”tällaista, mutta vaaleampaa”. Me osaamme.

Kuvaile, mitä haluat, kuin kertoisit huonekaluja tuntevalle ystävälle. Haemme maasi kaupoista ja palaamme oikeiden esineiden kanssa, ei samannäköisten.

Löysin nämä vaaleaan, aurinkoiseen olohuoneeseen, mukana matto ja valaisin, jotka viimeistelevät sen.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Mallihuone · suuntaa-antavat hinnat

Kolme tapaa viimeistellä huone

Suunnittelijan silmä ja ostoslista, yhdestä kuvasta.

Suunnitelma omasta huoneestasi

Kuvasovellukset: yes · Sisustussuunnittelija: yes

Oikeita ostettavia esineitä

Kuvasovellukset: harvoin · Sisustussuunnittelija: yes

Yksi summa suunnitteluun

Kuvasovellukset: no · Sisustussuunnittelija: yes

Muuta pyytämällä

Kuvasovellukset: aloita alusta · Sisustussuunnittelija: seuraava tapaaminen

Valmis

Noin minuutissa

Kuvasovellukset: sekunneissa · Sisustussuunnittelija: viikoissa

Hinta

Alkaen 0,80 $ / suunnitelma

Kuvasovellukset: usein tilaus · Sisustussuunnittelija: huoneelta tai tunnilta

Hinnat

Maksa huoneista, ei kuukausista.

1 krediitti = 1 suunnitelma tuotteineen. Ensimmäinen suunnitelma on ilmainen. Mikään ei uusiudu.

Montako huonetta sinulla on työn alla?

Varaa noin kolme suunnitelmaa huonetta kohden: ensimmäinen ehdotus, toinen tyyli ja muutama muutos.

Sopii sinulle parhaiten

Starter

10designs

$9.99

$1.00 per suunnitelma

Plus

20designs

$18.99

$0.95 per suunnitelma

Studio

50designs

$44.99

$0.90 per suunnitelma

House

100designs

$79.99

$0.80 per suunnitelma

  • Turvallinen maksu Creemin kautta
  • Verot lasketaan kassalla
  • Kertaostopaketit, ei uusiutumista
  • Ensimmäinen suunnitelma ilmaiseksi

Haku ja selaaminen ovat ilmaisia. Hinnat USD:nä.

Maksut hoitaa Creem, virallinen myyjämme. Ostamalla hyväksyt Käyttöehdot.

Sinun huoneesi, sinun tietosi

Kysymme ennen kuin mikään lähtee sivulta.

Kuvasi vain omaan suunnitelmaasi

Se lähtee palvelimellemme ja tekoälytoimittajallemme OpenAI:lle huoneen lukemista ja suunnitelman piirtämistä varten. Kysymme ennen ensimmäistä kertaa.

Maksu Creemin kautta

Maksut hoitaa Creem, virallinen myyjämme. Korttisi ei koskaan päädy palvelimillemme, ja verot hoidetaan siellä.

Poista kaikki milloin tahansa

Yksi napautus tililläsi poistaa huoneesi, suunnitelmasi, krediittisi ja jakolinkit palvelimiltamme.

Aloittamiseen ei tarvita sähköpostia

Kokeile mallihuonetta ilman tiliä. Cloudflaren hiljainen tarkistus pitää botit poissa, ilman arvoituksia.

Questions

The short answers.

Ovat. Jokainen esine tulee suorasta tuotehausta omassa maassasi, kaupan, hinnan ja linkin kera. Vertaamme jokaista renderöinnin sisältöön.

Huoneesi on yhden kuvan päässä valmiista.