
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
Tekoälysisustaja · oikeita tuotteita
Lähetä yksi kuva. Tekoälysuunnittelijamme sisustaa huoneesi uudelleen ja etsii sitten juuri ne tuotteet, jotka voit ostaa omasta maastasi. Haluatko muuttaa jotain? Sano vain.







Koko huone
$0
8 tuotetta löytyi
Ero

Kaunis kuva
Upea renderöinti. Nyt voit viettää viikonlopun etsien sohvaa, joka on olemassa vain pikseleinä.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210Huone, jonka voi oikeasti ostaa
Sama renderöinti ja jokainen sen esine: oikeat kaupat, oikeat hinnat, yksi summa.
Näin se toimii


Light
Iso ikkuna · pehmeä päivänvalo


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
Livenä, ei video
Tämä on oikea suunnittelija toistamassa tallennettua istuntoa, joten se ei maksa keneltäkään krediittiä.

Ostoslista
0 esinettä
Yhteensä
$0
Muuta puhumalla
Jokainen suunnitelma on keskustelu. Pyydä toista väriä, pienempää budjettia tai jo omistamaasi esinettä. Huone piirretään uudelleen ja ostoslista seuraa mukana. Jokainen muutos maksaa yhden krediitin.


Tässä Aurinkoinen minimal: 8 esinettä, kaikki ostettavissa.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 esinettä
Yhteensä
Mallihuone · suuntaa-antavat hinnat
$0
Osta tyyli
Selaa vetämällä. Valitse tunnelma, niin suunnittelija löytää esineet, jotka luovat sen sinun huoneeseesi.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Kysy kuin ystävältä
Kuvaile, mitä haluat, kuin kertoisit huonekaluja tuntevalle ystävälle. Haemme maasi kaupoista ja palaamme oikeiden esineiden kanssa, ei samannäköisten.
Löysin nämä vaaleaan, aurinkoiseen olohuoneeseen, mukana matto ja valaisin, jotka viimeistelevät sen.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Mallihuone · suuntaa-antavat hinnat
Kolme tapaa viimeistellä huone
Suunnitelma omasta huoneestasi
Kuvasovellukset: yes · Sisustussuunnittelija: yes
Oikeita ostettavia esineitä
Kuvasovellukset: harvoin · Sisustussuunnittelija: yes
Yksi summa suunnitteluun
Kuvasovellukset: no · Sisustussuunnittelija: yes
Muuta pyytämällä
Kuvasovellukset: aloita alusta · Sisustussuunnittelija: seuraava tapaaminen
Valmis
Noin minuutissaKuvasovellukset: sekunneissa · Sisustussuunnittelija: viikoissa
Hinta
Alkaen 0,80 $ / suunnitelmaKuvasovellukset: usein tilaus · Sisustussuunnittelija: huoneelta tai tunnilta
Hinnat
1 krediitti = 1 suunnitelma tuotteineen. Ensimmäinen suunnitelma on ilmainen. Mikään ei uusiudu.
Montako huonetta sinulla on työn alla?
Varaa noin kolme suunnitelmaa huonetta kohden: ensimmäinen ehdotus, toinen tyyli ja muutama muutos.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 per suunnitelma
Plus
20designs
$18.99
$0.95 per suunnitelma
Studio
50designs
$44.99
$0.90 per suunnitelma
House
100designs
$79.99
$0.80 per suunnitelma
Haku ja selaaminen ovat ilmaisia. Hinnat USD:nä.
Maksut hoitaa Creem, virallinen myyjämme. Ostamalla hyväksyt Käyttöehdot.
Sinun huoneesi, sinun tietosi
Kuvasi vain omaan suunnitelmaasi
Se lähtee palvelimellemme ja tekoälytoimittajallemme OpenAI:lle huoneen lukemista ja suunnitelman piirtämistä varten. Kysymme ennen ensimmäistä kertaa.
Maksu Creemin kautta
Maksut hoitaa Creem, virallinen myyjämme. Korttisi ei koskaan päädy palvelimillemme, ja verot hoidetaan siellä.
Poista kaikki milloin tahansa
Yksi napautus tililläsi poistaa huoneesi, suunnitelmasi, krediittisi ja jakolinkit palvelimiltamme.
Aloittamiseen ei tarvita sähköpostia
Kokeile mallihuonetta ilman tiliä. Cloudflaren hiljainen tarkistus pitää botit poissa, ilman arvoituksia.
Questions
Ovat. Jokainen esine tulee suorasta tuotehausta omassa maassasi, kaupan, hinnan ja linkin kera. Vertaamme jokaista renderöinnin sisältöön.
