Skip to content

AI dizajner interijera · stvarni proizvodi

Vaša soba, dizajnirana.Svaki komad stvaran.

Pošaljite jednu fotografiju. Naš AI dizajner sobi daje novi stil, a zatim pronalazi točno one komade koje možete kupiti u svojoj zemlji. Želite nešto promijeniti? Samo recite.

  • Prvi dizajn besplatno
  • Bez pretplate
  • Zidovi i prozori ostaju
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedIsta soba s maslinasto zelenim baršunastim kaučem
Your photo

Cijela soba

$0

8 pronađenih komada

Razlika

Druge aplikacije daju vam sliku. Mi vam dajemo sobu.

…where is this sofa from?

Lijepa slika

Prekrasna vizualizacija. Sad provedite vikend tražeći kauč koji postoji samo u pikselima.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

Soba koju zaista možete kupiti

Ista vizualizacija i svaki komad u njoj: stvarne trgovine, stvarne cijene, jedan iznos.

Kako funkcionira

Kao posjet dizajnera, za manje od minute.

Light

Veliki prozor · meko dnevno svjetlo

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

Uživo, ne video

Pogledajte kako dizajnira stvarnu sobu.

Ovo je stvarni dizajner koji reproducira snimljenu sesiju, pa nikoga ne košta kredita.

The room

Popis za kupnju

0 komada

vaši komadi pojavit će se ovdje

Ukupno

$0

Mijenjajte razgovorom

Niste sigurni oko kauča? Samo recite.

Svaki dizajn je razgovor. Zatražite drugu boju, manji budžet ili komad koji već imate. Soba se ponovno crta, a popis za kupnju je prati. Svaka promjena stoji jedan kredit.

The sample room with a linen sofaIsta soba s maslinasto zelenim baršunastim kaučem

Evo Sunčanog minimalizma: 8 komada, svi se mogu kupiti.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 komada

Ukupno

Ogledna soba · okvirne cijene

$0

“toplije večernje svjetlo”“zadrži moj tepih”“do 3.000 $”Otvori primjer u studiju

Kupi stil

Stilovi s popisom za kupnju.

Povucite za pregled. Odaberite ugođaj, a dizajner će pronaći komade koji ga stvaraju u vašoj sobi.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Dizajniraj moju sobu ovako→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Dizajniraj moju sobu ovako→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Dizajniraj moju sobu ovako→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Dizajniraj moju sobu ovako→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Dizajniraj moju sobu ovako→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Dizajniraj moju sobu ovako→

Pitajte kao prijatelja

Filtri ne znaju tražiti „takav, ali svjetliji“. Mi znamo.

Opišite što želite kao što biste rekli prijatelju koji se razumije u namještaj. Pretražujemo trgovine vaše zemlje i vraćamo se sa stvarnim komadima, a ne sličnima.

Pronašao sam ovo za svijetli, sunčani dnevni boravak, uz tepih i svjetiljku koji ga dovršavaju.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Ogledna soba · okvirne cijene

Tri načina da dovršite sobu

Oko dizajnera i popis za kupnju, iz jedne fotografije.

Dizajn vaše vlastite sobe

Aplikacije za slike: yes · Dizajner interijera: yes

Stvarni komadi za kupnju

Aplikacije za slike: rijetko · Dizajner interijera: yes

Jedan iznos za planiranje

Aplikacije za slike: no · Dizajner interijera: yes

Promjene na zahtjev

Aplikacije za slike: počni ispočetka · Dizajner interijera: sljedeći sastanak

Gotovo za

Otprilike minutu

Aplikacije za slike: sekunde · Dizajner interijera: tjedne

Koliko košta

Od 0,80 $ po dizajnu

Aplikacije za slike: često pretplata · Dizajner interijera: po sobi ili satu

Cijene

Plaćajte sobe, ne mjesece.

1 kredit = 1 dizajn s proizvodima. Vaš prvi dizajn je besplatan. Ništa se ne obnavlja.

Na koliko soba radite?

Računajte na otprilike tri dizajna po sobi: prvi pogled, drugi stil i jednu ili dvije promjene.

Najviše vam odgovara

Starter

10designs

$9.99

$1.00 po dizajnu

Plus

20designs

$18.99

$0.95 po dizajnu

Studio

50designs

$44.99

$0.90 po dizajnu

House

100designs

$79.99

$0.80 po dizajnu

  • Sigurno plaćanje putem Creema
  • Porez se obračunava pri plaćanju
  • Jednokratni paketi, ništa se ne obnavlja
  • Prvi dizajn besplatno

Pretraga i pregledavanje su besplatni. Cijene u USD.

Plaćanja obrađuje Creem, naš službeni prodavač. Kupnjom prihvaćate Uvjete pružanja usluge.

Vaša soba, vaši podaci

Pitamo prije nego što išta napusti stranicu.

Vaša fotografija samo za vaš dizajn

Šalje se na naš poslužitelj i u OpenAI, našem pružatelju AI-ja, kako bi se pročitala soba i nacrtao dizajn. Prije prvog puta pitamo.

Plaćanje putem Creema

Plaćanja obrađuje Creem, naš službeni prodavač. Vaša kartica nikada ne stiže do naših poslužitelja, a porezi se rješavaju ondje.

Izbrišite sve, bilo kada

Jedan klik u računu uklanja vaše sobe, dizajne, kredite i poveznice za dijeljenje s naših poslužitelja.

Za početak ne treba e-pošta

Isprobajte oglednu sobu bez računa. Tiha provjera Cloudflarea drži botove vani, bez zagonetki.

Questions

The short answers.

Jesu. Svaki komad dolazi iz pretrage proizvoda uživo u vašoj zemlji, s trgovinom, cijenom i poveznicom. Svaki uspoređujemo s onim što je na vizualizaciji.

Vaša soba je jednu fotografiju od gotove.