
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
AI dizajner interijera · stvarni proizvodi
Pošaljite jednu fotografiju. Naš AI dizajner sobi daje novi stil, a zatim pronalazi točno one komade koje možete kupiti u svojoj zemlji. Želite nešto promijeniti? Samo recite.







Cijela soba
$0
8 pronađenih komada
Razlika

Lijepa slika
Prekrasna vizualizacija. Sad provedite vikend tražeći kauč koji postoji samo u pikselima.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210Soba koju zaista možete kupiti
Ista vizualizacija i svaki komad u njoj: stvarne trgovine, stvarne cijene, jedan iznos.
Kako funkcionira


Light
Veliki prozor · meko dnevno svjetlo


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
Uživo, ne video
Ovo je stvarni dizajner koji reproducira snimljenu sesiju, pa nikoga ne košta kredita.

Popis za kupnju
0 komada
Ukupno
$0
Mijenjajte razgovorom
Svaki dizajn je razgovor. Zatražite drugu boju, manji budžet ili komad koji već imate. Soba se ponovno crta, a popis za kupnju je prati. Svaka promjena stoji jedan kredit.


Evo Sunčanog minimalizma: 8 komada, svi se mogu kupiti.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 komada
Ukupno
Ogledna soba · okvirne cijene
$0
Kupi stil
Povucite za pregled. Odaberite ugođaj, a dizajner će pronaći komade koji ga stvaraju u vašoj sobi.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Pitajte kao prijatelja
Opišite što želite kao što biste rekli prijatelju koji se razumije u namještaj. Pretražujemo trgovine vaše zemlje i vraćamo se sa stvarnim komadima, a ne sličnima.
Pronašao sam ovo za svijetli, sunčani dnevni boravak, uz tepih i svjetiljku koji ga dovršavaju.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Ogledna soba · okvirne cijene
Tri načina da dovršite sobu
Dizajn vaše vlastite sobe
Aplikacije za slike: yes · Dizajner interijera: yes
Stvarni komadi za kupnju
Aplikacije za slike: rijetko · Dizajner interijera: yes
Jedan iznos za planiranje
Aplikacije za slike: no · Dizajner interijera: yes
Promjene na zahtjev
Aplikacije za slike: počni ispočetka · Dizajner interijera: sljedeći sastanak
Gotovo za
Otprilike minutuAplikacije za slike: sekunde · Dizajner interijera: tjedne
Koliko košta
Od 0,80 $ po dizajnuAplikacije za slike: često pretplata · Dizajner interijera: po sobi ili satu
Cijene
1 kredit = 1 dizajn s proizvodima. Vaš prvi dizajn je besplatan. Ništa se ne obnavlja.
Na koliko soba radite?
Računajte na otprilike tri dizajna po sobi: prvi pogled, drugi stil i jednu ili dvije promjene.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 po dizajnu
Plus
20designs
$18.99
$0.95 po dizajnu
Studio
50designs
$44.99
$0.90 po dizajnu
House
100designs
$79.99
$0.80 po dizajnu
Pretraga i pregledavanje su besplatni. Cijene u USD.
Plaćanja obrađuje Creem, naš službeni prodavač. Kupnjom prihvaćate Uvjete pružanja usluge.
Vaša soba, vaši podaci
Vaša fotografija samo za vaš dizajn
Šalje se na naš poslužitelj i u OpenAI, našem pružatelju AI-ja, kako bi se pročitala soba i nacrtao dizajn. Prije prvog puta pitamo.
Plaćanje putem Creema
Plaćanja obrađuje Creem, naš službeni prodavač. Vaša kartica nikada ne stiže do naših poslužitelja, a porezi se rješavaju ondje.
Izbrišite sve, bilo kada
Jedan klik u računu uklanja vaše sobe, dizajne, kredite i poveznice za dijeljenje s naših poslužitelja.
Za početak ne treba e-pošta
Isprobajte oglednu sobu bez računa. Tiha provjera Cloudflarea drži botove vani, bez zagonetki.
Questions
Jesu. Svaki komad dolazi iz pretrage proizvoda uživo u vašoj zemlji, s trgovinom, cijenom i poveznicom. Svaki uspoređujemo s onim što je na vizualizaciji.
