Skip to content

DI interjero dizaineris · tikri produktai

Tavo kambarys, suprojektuotas.Kiekvienas daiktas tikras.

Atsiųsk vieną nuotrauką. Mūsų DI dizaineris suteiks kambariui naują stilių, o tada suras būtent tuos daiktus, kuriuos gali nusipirkti savo šalyje. Nori ką nors pakeisti? Tiesiog pasakyk.

  • Pirmas dizainas nemokamai
  • Jokios prenumeratos
  • Sienos ir langai lieka
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedTas pats kambarys su alyvuogių spalvos aksomine sofa
Your photo

Visas kambarys

$0

8 daiktų rasta

Skirtumas

Kitos programėlės duoda paveikslėlį. Mes duodame kambarį.

…where is this sofa from?

Gražus paveikslėlis

Puikus vaizdas. Dabar praleisk savaitgalį ieškodamas sofos, kuri egzistuoja tik pikseliuose.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

Kambarys, kurį tikrai gali nusipirkti

Tas pats vaizdas su kiekvienu jame esančiu daiktu: tikros parduotuvės, tikros kainos, viena suma.

Kaip tai veikia

Kaip dizainerio vizitas, greičiau nei per minutę.

Light

Didelis langas · švelni dienos šviesa

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

Tiesiogiai, ne vaizdo įrašas

Pažiūrėk, kaip jis kuria tikrą kambarį.

Tai tikras dizaineris, atkuriantis įrašytą sesiją, todėl niekam nekainuoja kredito.

The room

Pirkinių sąrašas

0 daiktai

tavo daiktai atsiras čia

Iš viso

$0

Keisk kalbėdamas

Abejoji dėl sofos? Tiesiog pasakyk.

Kiekvienas dizainas yra pokalbis. Paprašyk kitos spalvos, mažesnio biudžeto ar daikto, kurį jau turi. Kambarys perpiešiamas, o pirkinių sąrašas keičiasi kartu. Kiekvienas pakeitimas kainuoja vieną kreditą.

The sample room with a linen sofaTas pats kambarys su alyvuogių spalvos aksomine sofa

Štai Saulėtas minimalizmas: 8 daiktai, visus galima nusipirkti.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 daiktai

Iš viso

Pavyzdinis kambarys · orientacinės kainos

$0

“šiltesnė vakaro šviesa”“palik mano kilimą”“iki 3 000 $”Atidaryti pavyzdį studijoje

Pirk stilių

Stiliai su pirkinių sąrašu.

Tempk, kad naršytum. Pasirink nuotaiką, ir dizaineris suras daiktus, kurie ją sukurs tavo kambaryje.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Sukurk mano kambarį taip→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Sukurk mano kambarį taip→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Sukurk mano kambarį taip→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Sukurk mano kambarį taip→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Sukurk mano kambarį taip→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Sukurk mano kambarį taip→

Klausk kaip draugo

Filtrai negali ieškoti „tokio pat, tik šviesesnio“. Mes galime.

Apibūdink, ko nori, kaip pasakotum baldus išmanančiam draugui. Ieškome tavo šalies parduotuvėse ir grįžtame su tikrais daiktais, o ne panašiais.

Radau šiuos šviesiai, saulėtai svetainei, kartu su kilimu ir lempa, kurie ją užbaigia.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Pavyzdinis kambarys · orientacinės kainos

Trys būdai užbaigti kambarį

Dizainerio akis ir pirkinių sąrašas, iš vienos nuotraukos.

Tavo paties kambario dizainas

Vaizdų programėlės: yes · Interjero dizaineris: yes

Tikri daiktai, kuriuos galima pirkti

Vaizdų programėlės: retai · Interjero dizaineris: yes

Viena suma planavimui

Vaizdų programėlės: no · Interjero dizaineris: yes

Keisk paprašęs

Vaizdų programėlės: pradėti iš naujo · Interjero dizaineris: kitas susitikimas

Paruošta per

Maždaug minutę

Vaizdų programėlės: sekundes · Interjero dizaineris: savaites

Kaina

Nuo 0,80 $ už dizainą

Vaizdų programėlės: dažnai prenumerata · Interjero dizaineris: už kambarį ar valandą

Kainos

Mokėk už kambarius, ne už mėnesius.

1 kreditas = 1 dizainas su produktais. Pirmas dizainas nemokamas. Niekas neatsinaujina.

Kiek kambarių įrenginėji?

Planuok apie tris dizainus kambariui: pirmą variantą, kitą stilių ir vieną ar du pakeitimus.

Labiausiai tinka tau

Starter

10designs

$9.99

$1.00 už dizainą

Plus

20designs

$18.99

$0.95 už dizainą

Studio

50designs

$44.99

$0.90 už dizainą

House

100designs

$79.99

$0.80 už dizainą

  • Saugus mokėjimas per Creem
  • Mokesčiai skaičiuojami mokant
  • Vienkartiniai paketai, niekas neatsinaujina
  • Pirmas dizainas nemokamai

Paieška ir naršymas nemokami. Kainos USD.

Mokėjimus tvarko Creem, mūsų oficialus pardavėjas. Pirkdamas sutinki su Paslaugų teikimo sąlygomis.

Tavo kambarys, tavo duomenys

Paklausiame prieš tai, kai kas nors palieka puslapį.

Tavo nuotrauka, tik tavo dizainui

Ji keliauja į mūsų serverį ir į OpenAI, mūsų DI tiekėją, kad būtų perskaitytas kambarys ir nupieštas dizainas. Prieš pirmą kartą paklausiame.

Mokėjimas per Creem

Mokėjimus tvarko Creem, mūsų oficialus pardavėjas. Tavo kortelė niekada nepasiekia mūsų serverių, o mokesčiai tvarkomi ten.

Ištrink viską bet kada

Vienas paspaudimas paskyroje pašalina tavo kambarius, dizainus, kreditus ir bendrinimo nuorodas iš mūsų serverių.

Pradėti galima be el. pašto

Išbandyk pavyzdinį kambarį be paskyros. Tyli Cloudflare patikra sulaiko robotus, be galvosūkių.

Questions

The short answers.

Taip. Kiekvienas daiktas gaunamas iš tiesioginės produktų paieškos tavo šalyje, su parduotuve, kaina ir nuoroda. Kiekvieną sugretiname su tuo, kas yra vaizde.

Tavo kambarys tik per vieną nuotrauką nuo užbaigimo.