
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
DI interjero dizaineris · tikri produktai
Atsiųsk vieną nuotrauką. Mūsų DI dizaineris suteiks kambariui naują stilių, o tada suras būtent tuos daiktus, kuriuos gali nusipirkti savo šalyje. Nori ką nors pakeisti? Tiesiog pasakyk.







Visas kambarys
$0
8 daiktų rasta
Skirtumas

Gražus paveikslėlis
Puikus vaizdas. Dabar praleisk savaitgalį ieškodamas sofos, kuri egzistuoja tik pikseliuose.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210Kambarys, kurį tikrai gali nusipirkti
Tas pats vaizdas su kiekvienu jame esančiu daiktu: tikros parduotuvės, tikros kainos, viena suma.
Kaip tai veikia


Light
Didelis langas · švelni dienos šviesa


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
Tiesiogiai, ne vaizdo įrašas
Tai tikras dizaineris, atkuriantis įrašytą sesiją, todėl niekam nekainuoja kredito.

Pirkinių sąrašas
0 daiktai
Iš viso
$0
Keisk kalbėdamas
Kiekvienas dizainas yra pokalbis. Paprašyk kitos spalvos, mažesnio biudžeto ar daikto, kurį jau turi. Kambarys perpiešiamas, o pirkinių sąrašas keičiasi kartu. Kiekvienas pakeitimas kainuoja vieną kreditą.


Štai Saulėtas minimalizmas: 8 daiktai, visus galima nusipirkti.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 daiktai
Iš viso
Pavyzdinis kambarys · orientacinės kainos
$0
Pirk stilių
Tempk, kad naršytum. Pasirink nuotaiką, ir dizaineris suras daiktus, kurie ją sukurs tavo kambaryje.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Klausk kaip draugo
Apibūdink, ko nori, kaip pasakotum baldus išmanančiam draugui. Ieškome tavo šalies parduotuvėse ir grįžtame su tikrais daiktais, o ne panašiais.
Radau šiuos šviesiai, saulėtai svetainei, kartu su kilimu ir lempa, kurie ją užbaigia.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Pavyzdinis kambarys · orientacinės kainos
Trys būdai užbaigti kambarį
Tavo paties kambario dizainas
Vaizdų programėlės: yes · Interjero dizaineris: yes
Tikri daiktai, kuriuos galima pirkti
Vaizdų programėlės: retai · Interjero dizaineris: yes
Viena suma planavimui
Vaizdų programėlės: no · Interjero dizaineris: yes
Keisk paprašęs
Vaizdų programėlės: pradėti iš naujo · Interjero dizaineris: kitas susitikimas
Paruošta per
Maždaug minutęVaizdų programėlės: sekundes · Interjero dizaineris: savaites
Kaina
Nuo 0,80 $ už dizainąVaizdų programėlės: dažnai prenumerata · Interjero dizaineris: už kambarį ar valandą
Kainos
1 kreditas = 1 dizainas su produktais. Pirmas dizainas nemokamas. Niekas neatsinaujina.
Kiek kambarių įrenginėji?
Planuok apie tris dizainus kambariui: pirmą variantą, kitą stilių ir vieną ar du pakeitimus.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 už dizainą
Plus
20designs
$18.99
$0.95 už dizainą
Studio
50designs
$44.99
$0.90 už dizainą
House
100designs
$79.99
$0.80 už dizainą
Paieška ir naršymas nemokami. Kainos USD.
Mokėjimus tvarko Creem, mūsų oficialus pardavėjas. Pirkdamas sutinki su Paslaugų teikimo sąlygomis.
Tavo kambarys, tavo duomenys
Tavo nuotrauka, tik tavo dizainui
Ji keliauja į mūsų serverį ir į OpenAI, mūsų DI tiekėją, kad būtų perskaitytas kambarys ir nupieštas dizainas. Prieš pirmą kartą paklausiame.
Mokėjimas per Creem
Mokėjimus tvarko Creem, mūsų oficialus pardavėjas. Tavo kortelė niekada nepasiekia mūsų serverių, o mokesčiai tvarkomi ten.
Ištrink viską bet kada
Vienas paspaudimas paskyroje pašalina tavo kambarius, dizainus, kreditus ir bendrinimo nuorodas iš mūsų serverių.
Pradėti galima be el. pašto
Išbandyk pavyzdinį kambarį be paskyros. Tyli Cloudflare patikra sulaiko robotus, be galvosūkių.
Questions
Taip. Kiekvienas daiktas gaunamas iš tiesioginės produktų paieškos tavo šalyje, su parduotuve, kaina ir nuoroda. Kiekvieną sugretiname su tuo, kas yra vaizde.
