Skip to content

Pereka dalaman AI · produk sebenar

Bilik anda, sudah direka.Setiap barang, sebenar.

Hantar satu foto. Pereka AI kami menggayakan semula bilik anda, kemudian mencari barang tepat yang boleh dibeli di negara anda. Mahu ubah sesuatu? Cakap sahaja.

  • Reka bentuk pertama percuma
  • Tiada langganan
  • Dinding & tingkap kekal
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedBilik yang sama dengan sofa baldu zaitun
Your photo

Seluruh bilik

$0

8 barang ditemui

Bezanya

Aplikasi lain memberi anda gambar. Kami memberi anda bilik itu.

…where is this sofa from?

Gambar yang cantik

Render yang indah. Sekarang habiskan hujung minggu mencari sofa yang hanya wujud dalam piksel.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

Bilik yang benar-benar boleh dibeli

Render yang sama, berserta setiap barang di dalamnya: kedai sebenar, harga sebenar, satu jumlah.

Cara ia berfungsi

Seperti lawatan pereka, dalam masa kurang seminit.

Light

Tingkap besar · cahaya siang lembut

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

Langsung, bukan video

Lihat ia mereka bilik sebenar.

Ini pereka sebenar yang memainkan semula sesi rakaman, jadi tiada kredit sesiapa digunakan.

The room

Senarai beli-belah

0 barang

barang anda muncul di sini

Jumlah

$0

Ubah dengan bercakap

Tidak pasti tentang sofa? Cakap sahaja.

Setiap reka bentuk ialah perbualan. Minta warna lain, bajet lebih rendah atau barang yang sudah anda miliki. Bilik dilukis semula dan senarai beli-belah turut berubah. Setiap perubahan satu kredit.

The sample room with a linen sofaBilik yang sama dengan sofa baldu zaitun

Ini Minimalis Cerah: 8 barang, semuanya boleh dibeli.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 barang

Jumlah

Bilik contoh · harga anggaran

$0

“cahaya petang lebih hangat”“kekalkan permaidani saya”“bawah $3,000”Buka contoh di studio

Beli gaya ini

Gaya berserta senarai beli-belah.

Seret untuk melihat. Pilih suasana, dan pereka akan mencari barang yang mewujudkannya di bilik anda.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Reka bilik saya begini→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Reka bilik saya begini→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Reka bilik saya begini→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Reka bilik saya begini→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Reka bilik saya begini→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Reka bilik saya begini→

Tanya seperti kepada kawan

Penapis tidak boleh mencari “macam ini, tapi lebih cerah”. Kami boleh.

Huraikan apa yang anda mahu seperti bercerita kepada kawan yang arif tentang perabot. Kami mencari di kedai-kedai negara anda dan kembali dengan barang sebenar, bukan yang serupa.

Menemui ini untuk ruang tamu yang cerah dan bermandi cahaya, berserta permaidani dan lampu yang melengkapkannya.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Bilik contoh · harga anggaran

Tiga cara menyiapkan bilik

Mata seorang pereka dan senarai beli-belah, daripada satu foto.

Reka bentuk bilik anda sendiri

Aplikasi gambar: yes · Pereka dalaman: yes

Barang sebenar yang boleh dibeli

Aplikasi gambar: jarang · Pereka dalaman: yes

Satu jumlah untuk dirancang

Aplikasi gambar: no · Pereka dalaman: yes

Ubah dengan meminta

Aplikasi gambar: mula semula · Pereka dalaman: mesyuarat seterusnya

Siap dalam

Kira-kira seminit

Aplikasi gambar: saat · Pereka dalaman: minggu

Kosnya

Dari $0.80 setiap reka bentuk

Aplikasi gambar: selalunya langganan · Pereka dalaman: setiap bilik atau sejam

Harga

Bayar untuk bilik, bukan bulan.

1 kredit = 1 reka bentuk berserta produknya. Reka bentuk pertama anda percuma. Tiada pembaharuan automatik.

Berapa bilik yang sedang anda usahakan?

Rancang kira-kira tiga reka bentuk setiap bilik: pandangan pertama, gaya lain dan satu dua perubahan.

Paling sesuai untuk anda

Starter

10designs

$9.99

$1.00 setiap reka bentuk

Plus

20designs

$18.99

$0.95 setiap reka bentuk

Studio

50designs

$44.99

$0.90 setiap reka bentuk

House

100designs

$79.99

$0.80 setiap reka bentuk

  • Pembayaran selamat melalui Creem
  • Cukai dikira semasa pembayaran
  • Pek sekali beli, tiada pembaharuan
  • Reka bentuk pertama percuma

Carian dan layaran percuma. Harga dalam USD.

Pembayaran melalui Creem, penjual berdaftar kami. Dengan membeli, anda bersetuju dengan Terma Perkhidmatan.

Bilik anda, data anda

Kami bertanya sebelum apa-apa meninggalkan halaman.

Foto anda, hanya untuk reka bentuk anda

Ia dihantar ke pelayan kami dan ke OpenAI, pembekal AI kami, untuk membaca bilik dan melukis reka bentuk. Kami bertanya sebelum kali pertama.

Pembayaran melalui Creem

Pembayaran diuruskan oleh Creem, penjual berdaftar kami. Kad anda tidak pernah sampai ke pelayan kami, dan cukai diuruskan di sana.

Padam semuanya bila-bila masa

Satu klik dalam akaun anda memadam bilik, reka bentuk, kredit dan pautan kongsi daripada pelayan kami.

Tiada e-mel untuk bermula

Cuba bilik contoh tanpa akaun. Semakan senyap Cloudflare menghalang bot, tanpa teka-teki.

Questions

The short answers.

Ya. Setiap barang datang daripada carian produk langsung di negara anda, dengan kedai, harga dan pautan. Kami padankan setiap satu dengan apa yang ada dalam render.

Bilik anda hanya satu foto lagi untuk siap.