
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
Pereka dalaman AI · produk sebenar
Hantar satu foto. Pereka AI kami menggayakan semula bilik anda, kemudian mencari barang tepat yang boleh dibeli di negara anda. Mahu ubah sesuatu? Cakap sahaja.







Seluruh bilik
$0
8 barang ditemui
Bezanya

Gambar yang cantik
Render yang indah. Sekarang habiskan hujung minggu mencari sofa yang hanya wujud dalam piksel.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210Bilik yang benar-benar boleh dibeli
Render yang sama, berserta setiap barang di dalamnya: kedai sebenar, harga sebenar, satu jumlah.
Cara ia berfungsi


Light
Tingkap besar · cahaya siang lembut


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
Langsung, bukan video
Ini pereka sebenar yang memainkan semula sesi rakaman, jadi tiada kredit sesiapa digunakan.

Senarai beli-belah
0 barang
Jumlah
$0
Ubah dengan bercakap
Setiap reka bentuk ialah perbualan. Minta warna lain, bajet lebih rendah atau barang yang sudah anda miliki. Bilik dilukis semula dan senarai beli-belah turut berubah. Setiap perubahan satu kredit.


Ini Minimalis Cerah: 8 barang, semuanya boleh dibeli.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 barang
Jumlah
Bilik contoh · harga anggaran
$0
Beli gaya ini
Seret untuk melihat. Pilih suasana, dan pereka akan mencari barang yang mewujudkannya di bilik anda.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Tanya seperti kepada kawan
Huraikan apa yang anda mahu seperti bercerita kepada kawan yang arif tentang perabot. Kami mencari di kedai-kedai negara anda dan kembali dengan barang sebenar, bukan yang serupa.
Menemui ini untuk ruang tamu yang cerah dan bermandi cahaya, berserta permaidani dan lampu yang melengkapkannya.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Bilik contoh · harga anggaran
Tiga cara menyiapkan bilik
Reka bentuk bilik anda sendiri
Aplikasi gambar: yes · Pereka dalaman: yes
Barang sebenar yang boleh dibeli
Aplikasi gambar: jarang · Pereka dalaman: yes
Satu jumlah untuk dirancang
Aplikasi gambar: no · Pereka dalaman: yes
Ubah dengan meminta
Aplikasi gambar: mula semula · Pereka dalaman: mesyuarat seterusnya
Siap dalam
Kira-kira seminitAplikasi gambar: saat · Pereka dalaman: minggu
Kosnya
Dari $0.80 setiap reka bentukAplikasi gambar: selalunya langganan · Pereka dalaman: setiap bilik atau sejam
Harga
1 kredit = 1 reka bentuk berserta produknya. Reka bentuk pertama anda percuma. Tiada pembaharuan automatik.
Berapa bilik yang sedang anda usahakan?
Rancang kira-kira tiga reka bentuk setiap bilik: pandangan pertama, gaya lain dan satu dua perubahan.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 setiap reka bentuk
Plus
20designs
$18.99
$0.95 setiap reka bentuk
Studio
50designs
$44.99
$0.90 setiap reka bentuk
House
100designs
$79.99
$0.80 setiap reka bentuk
Carian dan layaran percuma. Harga dalam USD.
Pembayaran melalui Creem, penjual berdaftar kami. Dengan membeli, anda bersetuju dengan Terma Perkhidmatan.
Bilik anda, data anda
Foto anda, hanya untuk reka bentuk anda
Ia dihantar ke pelayan kami dan ke OpenAI, pembekal AI kami, untuk membaca bilik dan melukis reka bentuk. Kami bertanya sebelum kali pertama.
Pembayaran melalui Creem
Pembayaran diuruskan oleh Creem, penjual berdaftar kami. Kad anda tidak pernah sampai ke pelayan kami, dan cukai diuruskan di sana.
Padam semuanya bila-bila masa
Satu klik dalam akaun anda memadam bilik, reka bentuk, kredit dan pautan kongsi daripada pelayan kami.
Tiada e-mel untuk bermula
Cuba bilik contoh tanpa akaun. Semakan senyap Cloudflare menghalang bot, tanpa teka-teki.
Questions
Ya. Setiap barang datang daripada carian produk langsung di negara anda, dengan kedai, harga dan pautan. Kami padankan setiap satu dengan apa yang ada dalam render.
