Skip to content

AI-interiørdesigner · ekte produkter

Rommet ditt, designet.Hver ting er ekte.

Send ett bilde. AI-designeren vår gir rommet ditt ny stil og finner deretter nøyaktig de tingene du kan kjøpe i landet ditt. Vil du endre noe? Bare si fra.

  • Første design gratis
  • Ingen abonnement
  • Vegger og vinduer blir
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedDet samme rommet med en olivengrønn fløyelssofa
Your photo

Hele rommet

$0

8 ting funnet

Forskjellen

Andre apper gir deg et bilde. Vi gir deg rommet.

…where is this sofa from?

Et pent bilde

Flott gjengivelse. Nå kan du bruke helgen på å lete etter en sofa som bare finnes i piksler.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

Et rom du faktisk kan kjøpe

Samme gjengivelse, pluss hver ting i den: ekte butikker, ekte priser, én sum.

Slik fungerer det

Som et besøk av en designer, på under ett minutt.

Light

Stort vindu · mykt dagslys

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

Live, ikke video

Se den designe et ekte rom.

Dette er den ekte designeren som spiller av en innspilt økt, så det koster ingen en kreditt.

The room

Handleliste

0 ting

tingene dine havner her

Sum

$0

Endre det ved å snakke

Usikker på sofaen? Bare si det.

Hvert design er en samtale. Be om en annen farge, et lavere budsjett eller noe du allerede har. Rommet tegnes på nytt, og handlelisten følger med. Hver endring koster én kreditt.

The sample room with a linen sofaDet samme rommet med en olivengrønn fløyelssofa

Her er Solfylt minimal: 8 ting, alle kan kjøpes.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 ting

Sum

Eksempelrom · veiledende priser

$0

“varmere kveldslys”“behold teppet mitt”“under 3 000 $”Åpne eksemplet i studio

Shop looken

Stiler med handleliste.

Dra for å bla. Velg en stemning, så finner designeren tingene som skaper den i rommet ditt.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Design rommet mitt slik→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Design rommet mitt slik→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Design rommet mitt slik→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Design rommet mitt slik→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Design rommet mitt slik→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Design rommet mitt slik→

Spør som til en venn

Filtre kan ikke søke etter «som denne, bare lysere». Det kan vi.

Beskriv hva du vil ha slik du ville fortalt en venn som kan møbler. Vi søker i butikkene i landet ditt og kommer tilbake med ekte ting, ikke lignende.

Fant disse til en lys, solfylt stue, med teppet og lampen som gjør den komplett.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Eksempelrom · veiledende priser

Tre måter å gjøre et rom ferdig på

En designers blikk og en handleliste, fra ett bilde.

Et design av ditt eget rom

Bildeapper: yes · En interiørarkitekt: yes

Ekte ting å kjøpe

Bildeapper: sjelden · En interiørarkitekt: yes

Én sum å planlegge etter

Bildeapper: no · En interiørarkitekt: yes

Endre ved å spørre

Bildeapper: begynn på nytt · En interiørarkitekt: neste møte

Klart på

Omtrent ett minutt

Bildeapper: sekunder · En interiørarkitekt: uker

Hva det koster

Fra 0,80 $ per design

Bildeapper: ofte et abonnement · En interiørarkitekt: per rom eller time

Priser

Betal for rom, ikke for måneder.

1 kreditt = 1 design med produktene. Det første designet ditt er gratis. Ingenting fornyes.

Hvor mange rom jobber du med?

Regn med rundt tre design per rom: et første forslag, en annen stil og en endring eller to.

Passer deg best

Starter

10designs

$9.99

$1.00 per design

Plus

20designs

$18.99

$0.95 per design

Studio

50designs

$44.99

$0.90 per design

House

100designs

$79.99

$0.80 per design

  • Trygg betaling via Creem
  • Avgifter beregnes i kassen
  • Engangspakker, ingenting fornyes
  • Første design gratis

Søk og bla er gratis. Priser i USD.

Betalinger via Creem, vår offisielle selger. Ved å kjøpe godtar du Tjenestevilkårene.

Ditt rom, dine data

Vi spør før noe forlater siden.

Bildet ditt, bare til designet ditt

Det går til serveren vår og til OpenAI, AI-leverandøren vår, for å lese rommet og tegne designet. Vi spør før første gang.

Betaling via Creem

Betalinger håndteres av Creem, vår offisielle selger. Kortet ditt når aldri serverne våre, og avgifter håndteres der.

Slett alt når du vil

Ett klikk i kontoen din fjerner rommene, designene, kredittene og delingslenkene dine fra serverne våre.

Ingen e-post for å starte

Prøv eksempelrommet uten konto. En stille sjekk fra Cloudflare holder roboter ute, uten gåter.

Questions

The short answers.

Ja. Hver ting kommer fra et direkte produktsøk i landet ditt, med butikk, pris og lenke. Vi matcher hver av dem mot det som er i gjengivelsen.

Rommet ditt er ett bilde unna å være ferdig.