
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
AI-interiørdesigner · ekte produkter
Send ett bilde. AI-designeren vår gir rommet ditt ny stil og finner deretter nøyaktig de tingene du kan kjøpe i landet ditt. Vil du endre noe? Bare si fra.







Hele rommet
$0
8 ting funnet
Forskjellen

Et pent bilde
Flott gjengivelse. Nå kan du bruke helgen på å lete etter en sofa som bare finnes i piksler.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210Et rom du faktisk kan kjøpe
Samme gjengivelse, pluss hver ting i den: ekte butikker, ekte priser, én sum.
Slik fungerer det


Light
Stort vindu · mykt dagslys


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
Live, ikke video
Dette er den ekte designeren som spiller av en innspilt økt, så det koster ingen en kreditt.

Handleliste
0 ting
Sum
$0
Endre det ved å snakke
Hvert design er en samtale. Be om en annen farge, et lavere budsjett eller noe du allerede har. Rommet tegnes på nytt, og handlelisten følger med. Hver endring koster én kreditt.


Her er Solfylt minimal: 8 ting, alle kan kjøpes.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 ting
Sum
Eksempelrom · veiledende priser
$0
Shop looken
Dra for å bla. Velg en stemning, så finner designeren tingene som skaper den i rommet ditt.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Spør som til en venn
Beskriv hva du vil ha slik du ville fortalt en venn som kan møbler. Vi søker i butikkene i landet ditt og kommer tilbake med ekte ting, ikke lignende.
Fant disse til en lys, solfylt stue, med teppet og lampen som gjør den komplett.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Eksempelrom · veiledende priser
Tre måter å gjøre et rom ferdig på
Et design av ditt eget rom
Bildeapper: yes · En interiørarkitekt: yes
Ekte ting å kjøpe
Bildeapper: sjelden · En interiørarkitekt: yes
Én sum å planlegge etter
Bildeapper: no · En interiørarkitekt: yes
Endre ved å spørre
Bildeapper: begynn på nytt · En interiørarkitekt: neste møte
Klart på
Omtrent ett minuttBildeapper: sekunder · En interiørarkitekt: uker
Hva det koster
Fra 0,80 $ per designBildeapper: ofte et abonnement · En interiørarkitekt: per rom eller time
Priser
1 kreditt = 1 design med produktene. Det første designet ditt er gratis. Ingenting fornyes.
Hvor mange rom jobber du med?
Regn med rundt tre design per rom: et første forslag, en annen stil og en endring eller to.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 per design
Plus
20designs
$18.99
$0.95 per design
Studio
50designs
$44.99
$0.90 per design
House
100designs
$79.99
$0.80 per design
Søk og bla er gratis. Priser i USD.
Betalinger via Creem, vår offisielle selger. Ved å kjøpe godtar du Tjenestevilkårene.
Ditt rom, dine data
Bildet ditt, bare til designet ditt
Det går til serveren vår og til OpenAI, AI-leverandøren vår, for å lese rommet og tegne designet. Vi spør før første gang.
Betaling via Creem
Betalinger håndteres av Creem, vår offisielle selger. Kortet ditt når aldri serverne våre, og avgifter håndteres der.
Slett alt når du vil
Ett klikk i kontoen din fjerner rommene, designene, kredittene og delingslenkene dine fra serverne våre.
Ingen e-post for å starte
Prøv eksempelrommet uten konto. En stille sjekk fra Cloudflare holder roboter ute, uten gåter.
Questions
Ja. Hver ting kommer fra et direkte produktsøk i landet ditt, med butikk, pris og lenke. Vi matcher hver av dem mot det som er i gjengivelsen.
