
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
AI-interieurontwerper · echte producten
Stuur één foto. Onze AI-ontwerper geeft je kamer een nieuwe stijl en vindt daarna precies de stukken die je in jouw land kunt kopen. Iets anders? Vraag het gewoon.







Hele kamer
$0
8 stukken gevonden
Het verschil

Een mooi plaatje
Prachtige render. Nu het weekend zoeken naar een bank die alleen in pixels bestaat.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210Een kamer die je echt kunt kopen
Dezelfde render, met elk stuk erin: echte winkels, echte prijzen, één totaal.
Zo werkt het


Light
Groot raam · zacht daglicht


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
Live, geen video
Dit is de echte ontwerper die een opgenomen sessie afspeelt, dus het kost niemand een tegoed.

Boodschappenlijst
0 stukken
Totaal
$0
Pas het aan door te praten
Elk ontwerp is een gesprek. Vraag om een andere kleur, een lager budget of een stuk dat je al hebt. De kamer wordt opnieuw getekend en de boodschappenlijst volgt. Elke wijziging kost één tegoed.


Dit is Zonnig Minimal: 8 stukken, allemaal te koop.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 stukken
Totaal
Voorbeeldkamer · indicatieve prijzen
$0
Shop de look
Sleep om te bladeren. Kies een sfeer en de ontwerper vindt de stukken die hem in jouw kamer neerzetten.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Vraag het zoals aan een vriend
Beschrijf wat je wilt zoals je het een vriend die verstand heeft van meubels zou vertellen. We zoeken in de winkels van jouw land en komen terug met echte stukken, geen lookalikes.
Gevonden voor een lichte, zonnige woonkamer, met het kleed en de lamp die hem afmaken.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Voorbeeldkamer · indicatieve prijzen
Drie manieren om een kamer af te maken
Een ontwerp van je eigen kamer
Beeld-apps: yes · Een interieurontwerper: yes
Echte stukken om te kopen
Beeld-apps: zelden · Een interieurontwerper: yes
Eén totaal om mee te plannen
Beeld-apps: no · Een interieurontwerper: yes
Aanpassen door te vragen
Beeld-apps: opnieuw beginnen · Een interieurontwerper: volgende afspraak
Klaar in
Ongeveer een minuutBeeld-apps: seconden · Een interieurontwerper: weken
Wat het kost
Vanaf $ 0,80 per ontwerpBeeld-apps: vaak een abonnement · Een interieurontwerper: per kamer of per uur
Prijzen
1 tegoed = 1 ontwerp met zijn producten. Je eerste ontwerp is gratis. Niets wordt verlengd.
Aan hoeveel kamers werk je?
Reken op zo’n drie ontwerpen per kamer: een eerste idee, een andere stijl en een paar wijzigingen.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 per ontwerp
Plus
20designs
$18.99
$0.95 per ontwerp
Studio
50designs
$44.99
$0.90 per ontwerp
House
100designs
$79.99
$0.80 per ontwerp
Zoeken en bladeren is gratis. Prijzen in USD.
Betalingen via Creem, onze officiële verkoper. Met je aankoop ga je akkoord met de Servicevoorwaarden.
Jouw kamer, jouw gegevens
Je foto, alleen voor je ontwerp
Hij gaat naar onze server en naar OpenAI, onze AI-leverancier, om de kamer te lezen en het ontwerp te tekenen. We vragen het vóór de eerste keer.
Afrekenen via Creem
Betalingen lopen via Creem, onze officiële verkoper. Je kaart bereikt onze servers nooit en de btw wordt daar geregeld.
Alles wissen, wanneer je wilt
Eén klik in je account verwijdert je kamers, ontwerpen, tegoeden en gedeelde links van onze servers.
Geen e-mail om te beginnen
Probeer de voorbeeldkamer zonder account. Een stille Cloudflare-controle houdt bots buiten, zonder puzzels.
Questions
Ja. Elk stuk komt uit een live productzoektocht in jouw land, met winkel, prijs en link. We koppelen elk stuk aan wat in de render staat.
