Skip to content

AI-interieurontwerper · echte producten

Je kamer, ontworpen.Elk stuk echt.

Stuur één foto. Onze AI-ontwerper geeft je kamer een nieuwe stijl en vindt daarna precies de stukken die je in jouw land kunt kopen. Iets anders? Vraag het gewoon.

  • Eerste ontwerp gratis
  • Geen abonnement
  • Muren en ramen blijven
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedDezelfde kamer met een olijfgroene fluwelen bank
Your photo

Hele kamer

$0

8 stukken gevonden

Het verschil

Andere apps geven je een plaatje. Wij geven je de kamer.

…where is this sofa from?

Een mooi plaatje

Prachtige render. Nu het weekend zoeken naar een bank die alleen in pixels bestaat.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

Een kamer die je echt kunt kopen

Dezelfde render, met elk stuk erin: echte winkels, echte prijzen, één totaal.

Zo werkt het

Als een bezoek van een ontwerper, in minder dan een minuut.

Light

Groot raam · zacht daglicht

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

Live, geen video

Kijk hoe hij een echte kamer ontwerpt.

Dit is de echte ontwerper die een opgenomen sessie afspeelt, dus het kost niemand een tegoed.

The room

Boodschappenlijst

0 stukken

je stukken komen hier

Totaal

$0

Pas het aan door te praten

Twijfel je over de bank? Zeg het gewoon.

Elk ontwerp is een gesprek. Vraag om een andere kleur, een lager budget of een stuk dat je al hebt. De kamer wordt opnieuw getekend en de boodschappenlijst volgt. Elke wijziging kost één tegoed.

The sample room with a linen sofaDezelfde kamer met een olijfgroene fluwelen bank

Dit is Zonnig Minimal: 8 stukken, allemaal te koop.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 stukken

Totaal

Voorbeeldkamer · indicatieve prijzen

$0

“warmer avondlicht”“mijn vloerkleed blijft”“onder $ 3.000”Open het voorbeeld in de studio

Shop de look

Stijlen met een boodschappenlijst erbij.

Sleep om te bladeren. Kies een sfeer en de ontwerper vindt de stukken die hem in jouw kamer neerzetten.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Ontwerp mijn kamer zo→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Ontwerp mijn kamer zo→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Ontwerp mijn kamer zo→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Ontwerp mijn kamer zo→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Ontwerp mijn kamer zo→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Ontwerp mijn kamer zo→

Vraag het zoals aan een vriend

Filters kunnen niet zoeken op ‘zoals dit, maar lichter’. Wij wel.

Beschrijf wat je wilt zoals je het een vriend die verstand heeft van meubels zou vertellen. We zoeken in de winkels van jouw land en komen terug met echte stukken, geen lookalikes.

Gevonden voor een lichte, zonnige woonkamer, met het kleed en de lamp die hem afmaken.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Voorbeeldkamer · indicatieve prijzen

Drie manieren om een kamer af te maken

Het oog van een ontwerper en een boodschappenlijst, uit één foto.

Een ontwerp van je eigen kamer

Beeld-apps: yes · Een interieurontwerper: yes

Echte stukken om te kopen

Beeld-apps: zelden · Een interieurontwerper: yes

Eén totaal om mee te plannen

Beeld-apps: no · Een interieurontwerper: yes

Aanpassen door te vragen

Beeld-apps: opnieuw beginnen · Een interieurontwerper: volgende afspraak

Klaar in

Ongeveer een minuut

Beeld-apps: seconden · Een interieurontwerper: weken

Wat het kost

Vanaf $ 0,80 per ontwerp

Beeld-apps: vaak een abonnement · Een interieurontwerper: per kamer of per uur

Prijzen

Betaal voor kamers, niet voor maanden.

1 tegoed = 1 ontwerp met zijn producten. Je eerste ontwerp is gratis. Niets wordt verlengd.

Aan hoeveel kamers werk je?

Reken op zo’n drie ontwerpen per kamer: een eerste idee, een andere stijl en een paar wijzigingen.

Past het best

Starter

10designs

$9.99

$1.00 per ontwerp

Plus

20designs

$18.99

$0.95 per ontwerp

Studio

50designs

$44.99

$0.90 per ontwerp

House

100designs

$79.99

$0.80 per ontwerp

  • Veilig afrekenen via Creem
  • Btw wordt bij het afrekenen berekend
  • Losse pakketten, niets wordt verlengd
  • Eerste ontwerp gratis

Zoeken en bladeren is gratis. Prijzen in USD.

Betalingen via Creem, onze officiële verkoper. Met je aankoop ga je akkoord met de Servicevoorwaarden.

Jouw kamer, jouw gegevens

We vragen het voordat er iets de pagina verlaat.

Je foto, alleen voor je ontwerp

Hij gaat naar onze server en naar OpenAI, onze AI-leverancier, om de kamer te lezen en het ontwerp te tekenen. We vragen het vóór de eerste keer.

Afrekenen via Creem

Betalingen lopen via Creem, onze officiële verkoper. Je kaart bereikt onze servers nooit en de btw wordt daar geregeld.

Alles wissen, wanneer je wilt

Eén klik in je account verwijdert je kamers, ontwerpen, tegoeden en gedeelde links van onze servers.

Geen e-mail om te beginnen

Probeer de voorbeeldkamer zonder account. Een stille Cloudflare-controle houdt bots buiten, zonder puzzels.

Questions

The short answers.

Ja. Elk stuk komt uit een live productzoektocht in jouw land, met winkel, prijs en link. We koppelen elk stuk aan wat in de render staat.

Je kamer is één foto verwijderd van af.