Skip to content

Projektant wnętrz AI · prawdziwe produkty

Twój pokój, zaprojektowany.Każdy mebel prawdziwy.

Wyślij jedno zdjęcie. Nasz projektant AI odmieni twój pokój, a potem znajdzie dokładnie te rzeczy, które kupisz w swoim kraju. Chcesz zmiany? Po prostu poproś.

  • Pierwszy projekt gratis
  • Bez subskrypcji
  • Ściany i okna zostają
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedTen sam pokój z oliwkową aksamitną sofą
Your photo

Cały pokój

$0

8 znalezionych rzeczy

Różnica

Inne aplikacje dają ci obrazek. My dajemy ci pokój.

…where is this sofa from?

Ładny obrazek

Piękny render. Teraz spędź weekend na szukaniu sofy, która istnieje tylko w pikselach.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

Pokój, który naprawdę możesz kupić

Ten sam render, z każdą rzeczą: prawdziwe sklepy, prawdziwe ceny, jedna suma.

Jak to działa

Jak wizyta projektanta, w mniej niż minutę.

Light

Duże okno · miękkie światło dzienne

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

Na żywo, nie wideo

Zobacz, jak projektuje prawdziwy pokój.

To prawdziwy projektant odtwarzający nagraną sesję, więc nikt nie traci kredytu.

The room

Lista zakupów

0 rzeczy

tu pojawią się rzeczy

Razem

$0

Zmieniaj rozmową

Nie jesteś pewien sofy? Po prostu powiedz.

Każdy projekt to rozmowa. Poproś o inny kolor, niższy budżet albo rzecz, którą już masz. Pokój zostanie narysowany od nowa, a lista zakupów pójdzie za nim. Każda zmiana to jeden kredyt.

The sample room with a linen sofaTen sam pokój z oliwkową aksamitną sofą

Oto Słoneczny Minimalizm: 8 rzeczy, wszystkie do kupienia.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 rzeczy

Razem

Przykładowy pokój · ceny orientacyjne

$0

“cieplejsze wieczorne światło”“zostaw mój dywan”“poniżej 3000 $”Otwórz przykład w studio

Kup ten styl

Style z gotową listą zakupów.

Przeciągnij, by przeglądać. Wybierz nastrój, a projektant znajdzie rzeczy, które stworzą go w twoim pokoju.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Zaprojektuj mój pokój tak samo→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Zaprojektuj mój pokój tak samo→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Zaprojektuj mój pokój tak samo→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Zaprojektuj mój pokój tak samo→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Zaprojektuj mój pokój tak samo→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Zaprojektuj mój pokój tak samo→

Pytaj jak przyjaciela

Filtry nie wyszukają „takie, ale jaśniejsze”. My tak.

Opisz, czego chcesz, tak jak przyjacielowi, który zna się na meblach. Przeszukamy sklepy w twoim kraju i wrócimy z prawdziwymi rzeczami, a nie podobnymi.

Znalazłem to dla jasnego, słonecznego salonu, razem z dywanem i lampą, które go dopełniają.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Przykładowy pokój · ceny orientacyjne

Trzy sposoby na wykończenie pokoju

Oko projektanta i lista zakupów, z jednego zdjęcia.

Projekt twojego własnego pokoju

Aplikacje obrazkowe: yes · Projektant wnętrz: yes

Prawdziwe rzeczy do kupienia

Aplikacje obrazkowe: rzadko · Projektant wnętrz: yes

Jedna suma do planowania

Aplikacje obrazkowe: no · Projektant wnętrz: yes

Zmiany na prośbę

Aplikacje obrazkowe: od nowa · Projektant wnętrz: kolejne spotkanie

Gotowe w

Około minuty

Aplikacje obrazkowe: sekundy · Projektant wnętrz: tygodnie

Ile kosztuje

Od 0,80 $ za projekt

Aplikacje obrazkowe: często subskrypcja · Projektant wnętrz: za pokój lub godzinę

Cennik

Płać za pokoje, nie za miesiące.

1 kredyt = 1 projekt z produktami. Pierwszy projekt gratis. Nic się nie odnawia.

Nad iloma pokojami pracujesz?

Zaplanuj około trzech projektów na pokój: pierwszy pomysł, inny styl i jedną czy dwie zmiany.

Najlepiej pasuje

Starter

10designs

$9.99

$1.00 za projekt

Plus

20designs

$18.99

$0.95 za projekt

Studio

50designs

$44.99

$0.90 za projekt

House

100designs

$79.99

$0.80 za projekt

  • Bezpieczna płatność przez Creem
  • Podatek liczony przy płatności
  • Jednorazowe pakiety, nic się nie odnawia
  • Pierwszy projekt gratis

Wyszukiwanie i przeglądanie są bezpłatne. Ceny w USD.

Płatności przez Creem, naszego oficjalnego sprzedawcę. Kupując, akceptujesz Warunki korzystania.

Twój pokój, twoje dane

Pytamy, zanim cokolwiek opuści stronę.

Twoje zdjęcie, tylko do twojego projektu

Trafia na nasz serwer i do OpenAI, naszego dostawcy AI, by odczytać pokój i narysować projekt. Pytamy przed pierwszym razem.

Płatność przez Creem

Płatności obsługuje Creem, nasz oficjalny sprzedawca. Twoja karta nigdy nie trafia na nasze serwery, a podatek rozlicza się tam.

Usuń wszystko, kiedy chcesz

Jedno kliknięcie na koncie usuwa twoje pokoje, projekty, kredyty i linki z naszych serwerów.

Bez e-maila na start

Wypróbuj przykładowy pokój bez konta. Dyskretna weryfikacja Cloudflare zatrzymuje boty, bez łamigłówek.

Questions

The short answers.

Tak. Każda rzecz pochodzi z wyszukiwania produktów na żywo w twoim kraju, ze sklepem, ceną i linkiem. Każdą dopasowujemy do tego, co jest na renderze.

Twój pokój jest o jedno zdjęcie od gotowego.