
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
Projektant wnętrz AI · prawdziwe produkty
Wyślij jedno zdjęcie. Nasz projektant AI odmieni twój pokój, a potem znajdzie dokładnie te rzeczy, które kupisz w swoim kraju. Chcesz zmiany? Po prostu poproś.







Cały pokój
$0
8 znalezionych rzeczy
Różnica

Ładny obrazek
Piękny render. Teraz spędź weekend na szukaniu sofy, która istnieje tylko w pikselach.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210Pokój, który naprawdę możesz kupić
Ten sam render, z każdą rzeczą: prawdziwe sklepy, prawdziwe ceny, jedna suma.
Jak to działa


Light
Duże okno · miękkie światło dzienne


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
Na żywo, nie wideo
To prawdziwy projektant odtwarzający nagraną sesję, więc nikt nie traci kredytu.

Lista zakupów
0 rzeczy
Razem
$0
Zmieniaj rozmową
Każdy projekt to rozmowa. Poproś o inny kolor, niższy budżet albo rzecz, którą już masz. Pokój zostanie narysowany od nowa, a lista zakupów pójdzie za nim. Każda zmiana to jeden kredyt.


Oto Słoneczny Minimalizm: 8 rzeczy, wszystkie do kupienia.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 rzeczy
Razem
Przykładowy pokój · ceny orientacyjne
$0
Kup ten styl
Przeciągnij, by przeglądać. Wybierz nastrój, a projektant znajdzie rzeczy, które stworzą go w twoim pokoju.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Pytaj jak przyjaciela
Opisz, czego chcesz, tak jak przyjacielowi, który zna się na meblach. Przeszukamy sklepy w twoim kraju i wrócimy z prawdziwymi rzeczami, a nie podobnymi.
Znalazłem to dla jasnego, słonecznego salonu, razem z dywanem i lampą, które go dopełniają.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Przykładowy pokój · ceny orientacyjne
Trzy sposoby na wykończenie pokoju
Projekt twojego własnego pokoju
Aplikacje obrazkowe: yes · Projektant wnętrz: yes
Prawdziwe rzeczy do kupienia
Aplikacje obrazkowe: rzadko · Projektant wnętrz: yes
Jedna suma do planowania
Aplikacje obrazkowe: no · Projektant wnętrz: yes
Zmiany na prośbę
Aplikacje obrazkowe: od nowa · Projektant wnętrz: kolejne spotkanie
Gotowe w
Około minutyAplikacje obrazkowe: sekundy · Projektant wnętrz: tygodnie
Ile kosztuje
Od 0,80 $ za projektAplikacje obrazkowe: często subskrypcja · Projektant wnętrz: za pokój lub godzinę
Cennik
1 kredyt = 1 projekt z produktami. Pierwszy projekt gratis. Nic się nie odnawia.
Nad iloma pokojami pracujesz?
Zaplanuj około trzech projektów na pokój: pierwszy pomysł, inny styl i jedną czy dwie zmiany.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 za projekt
Plus
20designs
$18.99
$0.95 za projekt
Studio
50designs
$44.99
$0.90 za projekt
House
100designs
$79.99
$0.80 za projekt
Wyszukiwanie i przeglądanie są bezpłatne. Ceny w USD.
Płatności przez Creem, naszego oficjalnego sprzedawcę. Kupując, akceptujesz Warunki korzystania.
Twój pokój, twoje dane
Twoje zdjęcie, tylko do twojego projektu
Trafia na nasz serwer i do OpenAI, naszego dostawcy AI, by odczytać pokój i narysować projekt. Pytamy przed pierwszym razem.
Płatność przez Creem
Płatności obsługuje Creem, nasz oficjalny sprzedawca. Twoja karta nigdy nie trafia na nasze serwery, a podatek rozlicza się tam.
Usuń wszystko, kiedy chcesz
Jedno kliknięcie na koncie usuwa twoje pokoje, projekty, kredyty i linki z naszych serwerów.
Bez e-maila na start
Wypróbuj przykładowy pokój bez konta. Dyskretna weryfikacja Cloudflare zatrzymuje boty, bez łamigłówek.
Questions
Tak. Każda rzecz pochodzi z wyszukiwania produktów na żywo w twoim kraju, ze sklepem, ceną i linkiem. Każdą dopasowujemy do tego, co jest na renderze.
