
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
Designer de interior AI · produse reale
Trimite o fotografie. Designerul nostru AI îți reamenajează camera, apoi găsește exact piesele pe care le poți cumpăra în țara ta. Vrei o schimbare? Spune doar.







Toată camera
$0
8 piese găsite
Diferența

O imagine frumoasă
Randare minunată. Acum petrece weekendul căutând o canapea care există doar în pixeli.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210O cameră pe care chiar o poți cumpăra
Aceeași randare, plus fiecare piesă din ea: magazine reale, prețuri reale, un singur total.
Cum funcționează


Light
Fereastră mare · lumină blândă de zi


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
Live, nu video
Este designerul real care redă o sesiune înregistrată, așa că nu costă niciun credit.

Listă de cumpărături
0 piese
Total
$0
Schimbă vorbind
Fiecare design e o conversație. Cere altă culoare, un buget mai mic sau o piesă pe care o ai deja. Camera se redesenează, iar lista de cumpărături o urmează. Fiecare schimbare costă un credit.


Iată Minimalism însorit: 8 piese, toate de cumpărat.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 piese
Total
Cameră exemplu · prețuri orientative
$0
Cumpără stilul
Trage pentru a răsfoi. Alege o atmosferă, iar designerul găsește piesele care o creează în camera ta.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Întreabă ca pe un prieten
Descrie ce vrei cum i-ai spune unui prieten care se pricepe la mobilă. Căutăm în magazinele din țara ta și ne întoarcem cu piese reale, nu cu unele asemănătoare.
Am găsit acestea pentru o cameră de zi luminoasă și însorită, cu covorul și lampa care o completează.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Cameră exemplu · prețuri orientative
Trei moduri de a termina o cameră
Un design al camerei tale
Aplicații de imagini: yes · Un designer de interior: yes
Piese reale de cumpărat
Aplicații de imagini: rar · Un designer de interior: yes
Un total pentru planificare
Aplicații de imagini: no · Un designer de interior: yes
Schimbă cerând
Aplicații de imagini: ia-o de la capăt · Un designer de interior: următoarea întâlnire
Gata în
Cam un minutAplicații de imagini: secunde · Un designer de interior: săptămâni
Cât costă
De la 0,80 $ pe designAplicații de imagini: adesea abonament · Un designer de interior: pe cameră sau pe oră
Prețuri
1 credit = 1 design cu produsele lui. Primul design e gratuit. Nimic nu se reînnoiește.
La câte camere lucrezi?
Planifică vreo trei designuri pe cameră: o primă variantă, alt stil și o schimbare sau două.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 per design
Plus
20designs
$18.99
$0.95 per design
Studio
50designs
$44.99
$0.90 per design
House
100designs
$79.99
$0.80 per design
Căutarea și navigarea sunt gratuite. Prețuri în USD.
Plățile prin Creem, comerciantul nostru oficial. Cumpărând, accepți Termenii serviciului.
Camera ta, datele tale
Fotografia ta, doar pentru designul tău
Ajunge pe serverul nostru și la OpenAI, furnizorul nostru de AI, pentru a citi camera și a desena designul. Întrebăm înainte de prima dată.
Plată prin Creem
Plățile sunt procesate de Creem, comerciantul nostru oficial. Cardul tău nu ajunge niciodată pe serverele noastre, iar taxele sunt gestionate acolo.
Șterge tot oricând
Un clic în cont îți elimină camerele, designurile, creditele și linkurile de partajare de pe serverele noastre.
Fără e-mail ca să începi
Încearcă camera exemplu fără cont. O verificare discretă Cloudflare ține roboții departe, fără puzzle-uri.
Questions
Da. Fiecare piesă vine dintr-o căutare live de produse în țara ta, cu magazinul, prețul și un link. O potrivim pe fiecare cu ce apare în randare.
