Skip to content

Designer de interior AI · produse reale

Camera ta, proiectată.Fiecare piesă e reală.

Trimite o fotografie. Designerul nostru AI îți reamenajează camera, apoi găsește exact piesele pe care le poți cumpăra în țara ta. Vrei o schimbare? Spune doar.

  • Primul design gratuit
  • Fără abonament
  • Pereții și ferestrele rămân
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedAceeași cameră cu o canapea din catifea verde-oliv
Your photo

Toată camera

$0

8 piese găsite

Diferența

Alte aplicații îți dau o imagine. Noi îți dăm camera.

…where is this sofa from?

O imagine frumoasă

Randare minunată. Acum petrece weekendul căutând o canapea care există doar în pixeli.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

O cameră pe care chiar o poți cumpăra

Aceeași randare, plus fiecare piesă din ea: magazine reale, prețuri reale, un singur total.

Cum funcționează

Ca o vizită de la un designer, în mai puțin de un minut.

Light

Fereastră mare · lumină blândă de zi

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

Live, nu video

Privește-l cum proiectează o cameră reală.

Este designerul real care redă o sesiune înregistrată, așa că nu costă niciun credit.

The room

Listă de cumpărături

0 piese

piesele tale apar aici

Total

$0

Schimbă vorbind

Nu ești sigur de canapea? Spune doar.

Fiecare design e o conversație. Cere altă culoare, un buget mai mic sau o piesă pe care o ai deja. Camera se redesenează, iar lista de cumpărături o urmează. Fiecare schimbare costă un credit.

The sample room with a linen sofaAceeași cameră cu o canapea din catifea verde-oliv

Iată Minimalism însorit: 8 piese, toate de cumpărat.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 piese

Total

Cameră exemplu · prețuri orientative

$0

“lumină de seară mai cald㔓păstrează-mi covorul”“sub 3.000 $”Deschide exemplul în studio

Cumpără stilul

Stiluri cu listă de cumpărături.

Trage pentru a răsfoi. Alege o atmosferă, iar designerul găsește piesele care o creează în camera ta.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Proiectează-mi camera așa→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Proiectează-mi camera așa→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Proiectează-mi camera așa→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Proiectează-mi camera așa→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Proiectează-mi camera așa→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Proiectează-mi camera așa→

Întreabă ca pe un prieten

Filtrele nu pot căuta „ca asta, dar mai deschis”. Noi putem.

Descrie ce vrei cum i-ai spune unui prieten care se pricepe la mobilă. Căutăm în magazinele din țara ta și ne întoarcem cu piese reale, nu cu unele asemănătoare.

Am găsit acestea pentru o cameră de zi luminoasă și însorită, cu covorul și lampa care o completează.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Cameră exemplu · prețuri orientative

Trei moduri de a termina o cameră

Ochiul unui designer și o listă de cumpărături, dintr-o singură fotografie.

Un design al camerei tale

Aplicații de imagini: yes · Un designer de interior: yes

Piese reale de cumpărat

Aplicații de imagini: rar · Un designer de interior: yes

Un total pentru planificare

Aplicații de imagini: no · Un designer de interior: yes

Schimbă cerând

Aplicații de imagini: ia-o de la capăt · Un designer de interior: următoarea întâlnire

Gata în

Cam un minut

Aplicații de imagini: secunde · Un designer de interior: săptămâni

Cât costă

De la 0,80 $ pe design

Aplicații de imagini: adesea abonament · Un designer de interior: pe cameră sau pe oră

Prețuri

Plătește pentru camere, nu pentru luni.

1 credit = 1 design cu produsele lui. Primul design e gratuit. Nimic nu se reînnoiește.

La câte camere lucrezi?

Planifică vreo trei designuri pe cameră: o primă variantă, alt stil și o schimbare sau două.

Ți se potrivește cel mai bine

Starter

10designs

$9.99

$1.00 per design

Plus

20designs

$18.99

$0.95 per design

Studio

50designs

$44.99

$0.90 per design

House

100designs

$79.99

$0.80 per design

  • Plată sigură prin Creem
  • Taxele se calculează la plată
  • Pachete unice, nimic nu se reînnoiește
  • Primul design gratuit

Căutarea și navigarea sunt gratuite. Prețuri în USD.

Plățile prin Creem, comerciantul nostru oficial. Cumpărând, accepți Termenii serviciului.

Camera ta, datele tale

Întrebăm înainte ca ceva să părăsească pagina.

Fotografia ta, doar pentru designul tău

Ajunge pe serverul nostru și la OpenAI, furnizorul nostru de AI, pentru a citi camera și a desena designul. Întrebăm înainte de prima dată.

Plată prin Creem

Plățile sunt procesate de Creem, comerciantul nostru oficial. Cardul tău nu ajunge niciodată pe serverele noastre, iar taxele sunt gestionate acolo.

Șterge tot oricând

Un clic în cont îți elimină camerele, designurile, creditele și linkurile de partajare de pe serverele noastre.

Fără e-mail ca să începi

Încearcă camera exemplu fără cont. O verificare discretă Cloudflare ține roboții departe, fără puzzle-uri.

Questions

The short answers.

Da. Fiecare piesă vine dintr-o căutare live de produse în țara ta, cu magazinul, prețul și un link. O potrivim pe fiecare cu ce apare în randare.

Camera ta e la o fotografie distanță de gata.