Skip to content

UI notranji oblikovalec · resnični izdelki

Vaša soba, oblikovana.Vsak kos resničen.

Pošljite eno fotografijo. Naš UI oblikovalec sobi da nov slog, nato pa poišče točno tiste kose, ki jih lahko kupite v svoji državi. Želite kaj spremeniti? Samo povejte.

  • Prvi predlog brezplačno
  • Brez naročnine
  • Stene in okna ostanejo
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedIsta soba z olivno zelenim žametnim kavčem
Your photo

Cela soba

$0

8 najdenih kosov

Razlika

Druge aplikacije vam dajo sliko. Mi vam damo sobo.

…where is this sofa from?

Lepa slika

Čudovita vizualizacija. Zdaj pa vikend preživite v iskanju kavča, ki obstaja samo v pikslih.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

Soba, ki jo lahko res kupite

Ista vizualizacija in vsak kos v njej: resnične trgovine, resnične cene, en znesek.

Kako deluje

Kot obisk oblikovalca, v manj kot minuti.

Light

Veliko okno · mehka dnevna svetloba

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

V živo, ne posnetek

Oglejte si, kako oblikuje resnično sobo.

To je resnični oblikovalec, ki predvaja posneto sejo, zato nikogar ne stane kredita.

The room

Nakupovalni seznam

0 kosov

vaši kosi se prikažejo tukaj

Skupaj

$0

Spreminjajte s pogovorom

Niste prepričani o kavču? Samo povejte.

Vsak predlog je pogovor. Prosite za drugo barvo, nižji proračun ali kos, ki ga že imate. Soba se nariše na novo, nakupovalni seznam pa ji sledi. Vsaka sprememba stane en kredit.

The sample room with a linen sofaIsta soba z olivno zelenim žametnim kavčem

To je Sončni minimalizem: 8 kosov, vsi naprodaj.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 kosov

Skupaj

Vzorčna soba · okvirne cene

$0

“toplejša večerna svetloba”“obdrži mojo preprogo”“do 3.000 $”Odpri vzorec v studiu

Kupi stil

Slogi z nakupovalnim seznamom.

Povlecite za brskanje. Izberite vzdušje in oblikovalec bo poiskal kose, ki ga ustvarijo v vaši sobi.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Oblikuj mojo sobo tako→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Oblikuj mojo sobo tako→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Oblikuj mojo sobo tako→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Oblikuj mojo sobo tako→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Oblikuj mojo sobo tako→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Oblikuj mojo sobo tako→

Vprašajte kot prijatelja

Filtri ne znajo iskati »tak, a svetlejši«. Mi znamo.

Opišite, kaj želite, kot bi povedali prijatelju, ki se spozna na pohištvo. Pobrskamo po trgovinah vaše države in se vrnemo z resničnimi kosi, ne s podobnimi.

Našel sem to za svetlo, sončno dnevno sobo, skupaj s preprogo in svetilko, ki jo dopolnita.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Vzorčna soba · okvirne cene

Trije načini, kako dokončati sobo

Oko oblikovalca in nakupovalni seznam, iz ene fotografije.

Predlog vaše lastne sobe

Aplikacije za slike: yes · Notranji oblikovalec: yes

Resnični kosi za nakup

Aplikacije za slike: redko · Notranji oblikovalec: yes

En znesek za načrtovanje

Aplikacije za slike: no · Notranji oblikovalec: yes

Spremembe na prošnjo

Aplikacije za slike: začni znova · Notranji oblikovalec: naslednji sestanek

Pripravljeno v

Približno minuti

Aplikacije za slike: sekundah · Notranji oblikovalec: tednih

Koliko stane

Od 0,80 $ na predlog

Aplikacije za slike: pogosto naročnina · Notranji oblikovalec: na sobo ali uro

Cene

Plačajte za sobe, ne za mesece.

1 kredit = 1 predlog z izdelki. Vaš prvi predlog je brezplačen. Nič se ne podaljšuje.

Na koliko sobah delate?

Računajte na približno tri predloge na sobo: prvi pogled, drug slog in eno ali dve spremembi.

Najbolj vam ustreza

Starter

10designs

$9.99

$1.00 na predlog

Plus

20designs

$18.99

$0.95 na predlog

Studio

50designs

$44.99

$0.90 na predlog

House

100designs

$79.99

$0.80 na predlog

  • Varno plačilo prek Creem
  • Davek se izračuna ob plačilu
  • Enkratni paketi, nič se ne podaljšuje
  • Prvi predlog brezplačno

Iskanje in brskanje sta brezplačna. Cene v USD.

Plačila obdeluje Creem, naš uradni prodajalec. Z nakupom se strinjate s Pogoji storitve.

Vaša soba, vaši podatki

Vprašamo, preden karkoli zapusti stran.

Vaša fotografija le za vaš predlog

Pošlje se na naš strežnik in k OpenAI, našemu ponudniku UI, da se prebere soba in nariše predlog. Pred prvič vprašamo.

Plačilo prek Creem

Plačila obdeluje Creem, naš uradni prodajalec. Vaša kartica nikoli ne pride na naše strežnike, davki pa se urejajo tam.

Izbrišite vse, kadar koli

En klik v računu odstrani vaše sobe, predloge, kredite in povezave za deljenje z naših strežnikov.

Za začetek ne potrebujete e-pošte

Preizkusite vzorčno sobo brez računa. Tiho preverjanje Cloudflare zadrži robote, brez ugank.

Questions

The short answers.

Da. Vsak kos izhaja iz iskanja izdelkov v živo v vaši državi, s trgovino, ceno in povezavo. Vsakega primerjamo s tem, kar je na vizualizaciji.

Vaša soba je le ena fotografija od dokončane.