
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
UI notranji oblikovalec · resnični izdelki
Pošljite eno fotografijo. Naš UI oblikovalec sobi da nov slog, nato pa poišče točno tiste kose, ki jih lahko kupite v svoji državi. Želite kaj spremeniti? Samo povejte.







Cela soba
$0
8 najdenih kosov
Razlika

Lepa slika
Čudovita vizualizacija. Zdaj pa vikend preživite v iskanju kavča, ki obstaja samo v pikslih.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210Soba, ki jo lahko res kupite
Ista vizualizacija in vsak kos v njej: resnične trgovine, resnične cene, en znesek.
Kako deluje


Light
Veliko okno · mehka dnevna svetloba


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
V živo, ne posnetek
To je resnični oblikovalec, ki predvaja posneto sejo, zato nikogar ne stane kredita.

Nakupovalni seznam
0 kosov
Skupaj
$0
Spreminjajte s pogovorom
Vsak predlog je pogovor. Prosite za drugo barvo, nižji proračun ali kos, ki ga že imate. Soba se nariše na novo, nakupovalni seznam pa ji sledi. Vsaka sprememba stane en kredit.


To je Sončni minimalizem: 8 kosov, vsi naprodaj.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 kosov
Skupaj
Vzorčna soba · okvirne cene
$0
Kupi stil
Povlecite za brskanje. Izberite vzdušje in oblikovalec bo poiskal kose, ki ga ustvarijo v vaši sobi.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Vprašajte kot prijatelja
Opišite, kaj želite, kot bi povedali prijatelju, ki se spozna na pohištvo. Pobrskamo po trgovinah vaše države in se vrnemo z resničnimi kosi, ne s podobnimi.
Našel sem to za svetlo, sončno dnevno sobo, skupaj s preprogo in svetilko, ki jo dopolnita.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Vzorčna soba · okvirne cene
Trije načini, kako dokončati sobo
Predlog vaše lastne sobe
Aplikacije za slike: yes · Notranji oblikovalec: yes
Resnični kosi za nakup
Aplikacije za slike: redko · Notranji oblikovalec: yes
En znesek za načrtovanje
Aplikacije za slike: no · Notranji oblikovalec: yes
Spremembe na prošnjo
Aplikacije za slike: začni znova · Notranji oblikovalec: naslednji sestanek
Pripravljeno v
Približno minutiAplikacije za slike: sekundah · Notranji oblikovalec: tednih
Koliko stane
Od 0,80 $ na predlogAplikacije za slike: pogosto naročnina · Notranji oblikovalec: na sobo ali uro
Cene
1 kredit = 1 predlog z izdelki. Vaš prvi predlog je brezplačen. Nič se ne podaljšuje.
Na koliko sobah delate?
Računajte na približno tri predloge na sobo: prvi pogled, drug slog in eno ali dve spremembi.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 na predlog
Plus
20designs
$18.99
$0.95 na predlog
Studio
50designs
$44.99
$0.90 na predlog
House
100designs
$79.99
$0.80 na predlog
Iskanje in brskanje sta brezplačna. Cene v USD.
Plačila obdeluje Creem, naš uradni prodajalec. Z nakupom se strinjate s Pogoji storitve.
Vaša soba, vaši podatki
Vaša fotografija le za vaš predlog
Pošlje se na naš strežnik in k OpenAI, našemu ponudniku UI, da se prebere soba in nariše predlog. Pred prvič vprašamo.
Plačilo prek Creem
Plačila obdeluje Creem, naš uradni prodajalec. Vaša kartica nikoli ne pride na naše strežnike, davki pa se urejajo tam.
Izbrišite vse, kadar koli
En klik v računu odstrani vaše sobe, predloge, kredite in povezave za deljenje z naših strežnikov.
Za začetek ne potrebujete e-pošte
Preizkusite vzorčno sobo brez računa. Tiho preverjanje Cloudflare zadrži robote, brez ugank.
Questions
Da. Vsak kos izhaja iz iskanja izdelkov v živo v vaši državi, s trgovino, ceno in povezavo. Vsakega primerjamo s tem, kar je na vizualizaciji.
