Skip to content

AI-inredare · riktiga produkter

Ditt rum, inrett.Varje del är på riktigt.

Skicka ett foto. Vår AI-inredare stylar om ditt rum och hittar sedan exakt de delar du kan köpa i ditt land. Vill du ändra något? Säg bara till.

  • Första designen gratis
  • Ingen prenumeration
  • Väggar och fönster står kvar
An empty, sunlit living room
The same room, designed and furnishedSamma rum med en olivgrön sammetssoffa
Your photo

Hela rummet

$0

8 delar hittade

Skillnaden

Andra appar ger dig en bild. Vi ger dig rummet.

…where is this sofa from?

En fin bild

Snygg rendering. Nu kan du lägga helgen på att leta efter en soffa som bara finns i pixlar.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210

Ett rum du faktiskt kan köpa

Samma rendering, plus varje del i den: riktiga butiker, riktiga priser, en summa.

Så funkar det

Som ett besök av en inredare, på under en minut.

Light

Stort fönster · mjukt dagsljus

+ sofa+ coffee table+ rug+ floor lamp+ framed art+ indoor plant+ ceramic vase+ oak shelf

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

Whole room

$3,481

Live, inte en video

Se den inreda ett riktigt rum.

Det här är den riktiga inredaren som spelar upp en inspelad session, så det kostar ingen en kredit.

The room

Inköpslista

0 delar

dina delar hamnar här

Summa

$0

Ändra genom att prata

Osäker på soffan? Säg bara det.

Varje design är ett samtal. Be om en annan färg, en lägre budget eller en del du redan har. Rummet ritas om och inköpslistan följer med. Varje ändring kostar en kredit.

The sample room with a linen sofaSamma rum med en olivgrön sammetssoffa

Här är Soligt minimal: 8 delar, alla går att köpa.

Linen sofa

$1,290

Oak coffee table

$449

Wool rug

$189

Floor lamp

$620

+ 4 delar

Summa

Exempelrum · ungefärliga priser

$0

“varmare kvällsljus”“behåll min matta”“under 3 000 $”Öppna exemplet i studion

Shoppa looken

Stilar med inköpslista.

Dra för att bläddra. Välj en känsla så hittar inredaren delarna som skapar den i ditt rum.

Japandi calm

Japandi calm

paper lantern, olive, walnut

Inred mitt rum så här→
Warm & inviting

Warm & inviting

linen, terracotta, low light

Inred mitt rum så här→
Quiet minimal

Quiet minimal

pale oak, cream, nothing extra

Inred mitt rum så här→
Sunlit retreat

Sunlit retreat

green, rattan, morning sun

Inred mitt rum så här→
Study nook

Study nook

oak desk, cane chair, brass lamp

Inred mitt rum så här→
Soft living

Soft living

boucle, round oak, olive tree

Inred mitt rum så här→

Fråga som du frågar en vän

Filter kan inte söka efter ”som den här, fast ljusare”. Det kan vi.

Beskriv vad du vill ha som du skulle berätta för en vän som kan möbler. Vi söker i ditt lands butiker och kommer tillbaka med riktiga delar, inte liknande.

Hittade de här till ett ljust, soligt vardagsrum, med mattan och lampan som gör det komplett.

Linen sofa

Normod$1,290

Oak coffee table

Beymen$449

Wool rug

Çağ Halı$189

Floor lamp

Eslight Modern$620

Exempelrum · ungefärliga priser

Tre sätt att göra klart ett rum

En inredares blick och en inköpslista, från ett foto.

En design av ditt eget rum

Bildappar: yes · En inredningsarkitekt: yes

Riktiga delar att köpa

Bildappar: sällan · En inredningsarkitekt: yes

En summa att planera efter

Bildappar: no · En inredningsarkitekt: yes

Ändra genom att be

Bildappar: börja om · En inredningsarkitekt: nästa möte

Klart på

Ungefär en minut

Bildappar: sekunder · En inredningsarkitekt: veckor

Vad det kostar

Från 0,80 $ per design

Bildappar: ofta en prenumeration · En inredningsarkitekt: per rum eller timme

Priser

Betala för rum, inte för månader.

1 kredit = 1 design med sina produkter. Din första design är gratis. Inget förnyas.

Hur många rum jobbar du med?

Räkna med ungefär tre designer per rum: ett första förslag, en annan stil och en eller två ändringar.

Passar dig bäst

Starter

10designs

$9.99

$1.00 per design

Plus

20designs

$18.99

$0.95 per design

Studio

50designs

$44.99

$0.90 per design

House

100designs

$79.99

$0.80 per design

  • Säker betalning via Creem
  • Moms beräknas i kassan
  • Engångspaket, inget förnyas
  • Första designen gratis

Sökning och bläddring är gratis. Priser i USD.

Betalningar via Creem, vår återförsäljare. Genom att köpa godkänner du Användarvillkoren.

Ditt rum, dina data

Vi frågar innan något lämnar sidan.

Ditt foto, bara för din design

Det går till vår server och till OpenAI, vår AI-leverantör, för att läsa rummet och rita designen. Vi frågar före första gången.

Betalning via Creem

Betalningar sköts av Creem, vår återförsäljare. Ditt kort når aldrig våra servrar, och momsen hanteras där.

Radera allt när du vill

Ett klick i ditt konto tar bort dina rum, designer, krediter och delningslänkar från våra servrar.

Ingen e-post för att börja

Testa exempelrummet utan konto. En tyst kontroll från Cloudflare håller borta botar, utan pussel.

Questions

The short answers.

Ja. Varje del kommer från en direkt produktsökning i ditt land, med butik, pris och länk. Vi matchar varje del mot det som finns i renderingen.

Ditt rum är ett foto från färdigt.