
Japandi calm
paper lantern, olive, walnut
AI-inredare · riktiga produkter
Skicka ett foto. Vår AI-inredare stylar om ditt rum och hittar sedan exakt de delar du kan köpa i ditt land. Vill du ändra något? Säg bara till.







Hela rummet
$0
8 delar hittade
Skillnaden

En fin bild
Snygg rendering. Nu kan du lägga helgen på att leta efter en soffa som bara finns i pixlar.

Linen sofa$1,290
Oak coffee table$449
Wool rug$189
Floor lamp$620
Framed art set$210Ett rum du faktiskt kan köpa
Samma rendering, plus varje del i den: riktiga butiker, riktiga priser, en summa.
Så funkar det


Light
Stort fönster · mjukt dagsljus


Linen sofa
$1,290

Oak coffee table
$449

Wool rug
$189

Floor lamp
$620
Whole room
$3,481
Live, inte en video
Det här är den riktiga inredaren som spelar upp en inspelad session, så det kostar ingen en kredit.

Inköpslista
0 delar
Summa
$0
Ändra genom att prata
Varje design är ett samtal. Be om en annan färg, en lägre budget eller en del du redan har. Rummet ritas om och inköpslistan följer med. Varje ändring kostar en kredit.


Här är Soligt minimal: 8 delar, alla går att köpa.

Linen sofa
$1,290
Oak coffee table
$449
Wool rug
$189
Floor lamp
$620+ 4 delar
Summa
Exempelrum · ungefärliga priser
$0
Shoppa looken
Dra för att bläddra. Välj en känsla så hittar inredaren delarna som skapar den i ditt rum.

paper lantern, olive, walnut

linen, terracotta, low light

pale oak, cream, nothing extra

green, rattan, morning sun

oak desk, cane chair, brass lamp

boucle, round oak, olive tree
Fråga som du frågar en vän
Beskriv vad du vill ha som du skulle berätta för en vän som kan möbler. Vi söker i ditt lands butiker och kommer tillbaka med riktiga delar, inte liknande.
Hittade de här till ett ljust, soligt vardagsrum, med mattan och lampan som gör det komplett.

Linen sofa
Normod$1,290

Oak coffee table
Beymen$449

Wool rug
Çağ Halı$189

Floor lamp
Eslight Modern$620
Exempelrum · ungefärliga priser
Tre sätt att göra klart ett rum
En design av ditt eget rum
Bildappar: yes · En inredningsarkitekt: yes
Riktiga delar att köpa
Bildappar: sällan · En inredningsarkitekt: yes
En summa att planera efter
Bildappar: no · En inredningsarkitekt: yes
Ändra genom att be
Bildappar: börja om · En inredningsarkitekt: nästa möte
Klart på
Ungefär en minutBildappar: sekunder · En inredningsarkitekt: veckor
Vad det kostar
Från 0,80 $ per designBildappar: ofta en prenumeration · En inredningsarkitekt: per rum eller timme
Priser
1 kredit = 1 design med sina produkter. Din första design är gratis. Inget förnyas.
Hur många rum jobbar du med?
Räkna med ungefär tre designer per rum: ett första förslag, en annan stil och en eller två ändringar.
Starter
10designs
$9.99
$1.00 per design
Plus
20designs
$18.99
$0.95 per design
Studio
50designs
$44.99
$0.90 per design
House
100designs
$79.99
$0.80 per design
Sökning och bläddring är gratis. Priser i USD.
Betalningar via Creem, vår återförsäljare. Genom att köpa godkänner du Användarvillkoren.
Ditt rum, dina data
Ditt foto, bara för din design
Det går till vår server och till OpenAI, vår AI-leverantör, för att läsa rummet och rita designen. Vi frågar före första gången.
Betalning via Creem
Betalningar sköts av Creem, vår återförsäljare. Ditt kort når aldrig våra servrar, och momsen hanteras där.
Radera allt när du vill
Ett klick i ditt konto tar bort dina rum, designer, krediter och delningslänkar från våra servrar.
Ingen e-post för att börja
Testa exempelrummet utan konto. En tyst kontroll från Cloudflare håller borta botar, utan pussel.
Questions
Ja. Varje del kommer från en direkt produktsökning i ditt land, med butik, pris och länk. Vi matchar varje del mot det som finns i renderingen.
